Bon 50 zł na pyszne.pl dla zamawiających internet i TV

Zamawiając przez serwis Pan Wybierak wybraną ofertę internetu lub internetu i telewizji, w cenie możesz otrzymać prezent – bon o wartości 50 zł na zamówienia na pyszne.pl.

Promocja internetu i internetu+Tv w serwisie Pan Wybierak (50 zł na pyszne.pl)
Promocja internetu i internetu+Tv w serwisie Pan Wybierak (50 zł na pyszne.pl)

W czasie obowiązywania promocji każda osoba, która dokona zamówienia, a następnie zakupu dowolnego pakietu usług telewizji z internetem lub samego internetu świadczonych przez takich operatorów jak UPC, Vectra, Netia, Multimedia, Orange Światłowód za pośrednictwem serwisu Pan Wybierak (link do ofert i wyszukiwarkę znajdziesz poniżej), będzie mogła otrzymać, po spełnieniu warunków określonych w regulaminie promocji, kupon rabatowy do wykorzystania w serwisie pyszne.pl o wartości 50 zł. Kod można będzie wykorzystać do 30 czerwca 2020 roku.

Promocja obowiązuje od 16 do 22 września 2019 roku lub do wyczerpania puli nagród – przy czym organizator zastrzega sobie prawo do przedłużenia czasu trwania tej promocji, dlatego sprawdź w szczegółach oferty czy promka jest jeszcze w cenie.

Należy pamiętać, że w tej promocji, należy skutecznie zawrzeć umowę z wybranym operatorem telekomunikacyjnym, którego oferta dostępna jest w serwisie Pan Wybierak oraz nie odstąpić od niej w terminie czternastu dni od jej zawarcia.

Przeczytaj również: Najlepsze oferty internetu stacjonarnego dla studenta

Wyszukaj najlepszą ofertę internetu studenckiego i nie tylko w swoim miejscu zamieszkania


Zapoznaj się ze szczegółami w regulaminie promocji.