Gra „Pokémon Masters” już dostępna do pobrania!

Nowa gra mobilna „Pokémon Masters” dostępna jest już do pobrania na urządzenia z systemami iOS i Android – niektórzy użytkownicy zgłaszają problemy z logowaniem.

Gra mobilna Pokémon Masters

W czerwcu tego roku firma The Pokémon Company ogłosiła nowy tytuł gry mobilnej o nazwie Pokémon Masters . Przy tworzeniu gry, firma współpracowała z DeNa. Pokemon Masters jest już dostępna do pobrania na iOS-a i Androida – jednak gra boryka się obecnie z obciążeniem serwera, co może miec wpływ na rozgrywkę i problemy z logowaniem.

Pokémon Masters zgromadziło już ponad 50 000 pobrań, jednak użytkownicy publikują zrzuty ekranu z komunikatami o błędach. Niektórzy zostali przywitani błędem „Sprawdź połączenie i spróbuj ponownie”. Błąd utrzymywał się pomimo dostępności bardzo szybkiego internetu.

Gra Pokémon Masters wprowadza nowy sposób walki w świecie Pokémonów. Gracze będą dowodzić drużyną trzech par synchronizacji w bitwach drużynowych w czasie rzeczywistym – wszystko w tym samym czasie.

Po raz pierwszy w grze z Pokémonami gracze mogą również kierować trenerami w bitwie, aby używali ruchów i przedmiotów leczących w celu zwiększenia statystyk Pokémonów. Oprócz standardowych ruchów gracze mogą czasami wdrażać ruchy synchronizacji – potężne ataki wykonywane przez określone pary synchronizacji.

Screeny z gry Pokemon Masters
Screeny z gry Pokemon Masters

Ten tytuł  koncentrują się na stworzeniu zespołu Trenerów Pokemonów i zaangażowaniu się w bitwę 3 na 3 z innymi trenerami. Zmieniają się zasady gry, a miejsce rozgrywki jest ustawione na wyspie Pasio. W tej grze nie mamy bitew turowych, zamiast tego można użyć funkcji „synchronizacji par”. Za pomocą niej możesz połączyć się z popularnymi trenerami z poprzednich gier z Pokemonami. Na początku do rekrutacji będzie dostępnych 65 par synchronizacji, a w przyszłości zobaczymy ich więcej.

Grę możesz już pobrać ze sklepów App Store i Google Play, klikając na poniższe przyciski:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: iPhoneHacks