Gdzie i jak porównać oferty operatorów z telefonem komórkowym?

Jeśli szukasz najbardziej korzystnej dla siebie oferty abonamentowej z telefonem komórkowym (smartfonem), to warto porównać w jednym miejscu wszystkie dostępne opcje wybierając określone kryteria.

Porównywarka ofert telefonów komórkowych z abonamentem
Porównywarka ofert telefonów komórkowych z abonamentem

W maju tego roku wystartowała odświeżona odsłona internetowej wyszukiwarki ofert operatorów internetu i telewizji kablowej w serwisie PanWybierak.pl. Teraz, oprócz porównywarki ofert internetu i telewizji, pojawiła się nowa opcja Telefony komórkowe. Jest to wyszukiwarka, która na bieżąco zbiera najbardziej aktualne oferty i na podstawie określonych kryteriów pomoże wybrać tę najbardziej korzystną ofertę abonamentową.

Dzięki nowej zakładce możesz znaleźć najlepszą ofertę u polskich operatorów komórkowych, w oparciu o to czy chcesz nowy numer, czy też przenosisz go od innego operatora. Wśród kryteriów możesz także wybrać ofertę bez telefonu. Ze wględu na to, że osoby przedłużające umowę mają zwykle personalizowane oferty, których wygenerowanie wymaga zalogowanie się na konto w systemie operatora – nie ma takie opcji jak oferty przy przedłużaniu umowy.

Oczywiście, wyszukiwarka ofert abonamentowych z telefonem komórkowych oferuje możliwość zawężenia do bardziej szczegółowych kryteriów. Wśród nich znajdują się między innymi: producent telefonu, model telefonu/smartfona, dostawca (operator), okres umowy czy zestaw pakietu w ramach abonamenty (liczba SMS-ów i MMS-ów, pakiet danych MB/GB internetu mobilnego).

Dzięki suwakowi możesz wybrać maksymalną kwotę abonamentu, jaką jesteś w stanie płacić każdego miesiąca. Aby zobaczyć wszystkie dostępne w wyszukiwarce Pana Wybieraka oferty możesz zostawić ustawienia domyślne.

W widoku ofert preznetowane jest logo operatora, miesięczna opłata abonamentowa, nazwa taryfy oraz pakiet (minuty, SMS-y/MMS-y i pakiet internetu MB/GB). Na liście zobaczysz także okres umowy, sposób podpisania umowy oraz dostępne promocje. Checkbox w lewym górnym rogu pozwala zaznaczyć kilka ofert do porównania – dzięki temu masz możliwość porównać parametry od różnych operatorów.

Wyniki wyszukiwania ofert telefonów komórkowych z abonamentem
Wyniki wyszukiwania ofert telefonów komórkowych z abonamentem

Po kliknięciu w przycisk Zobacz szczegóły zostaniesz przeniesiony na podstronę z pełnym opisem oferty oraz listą dostępnych smartfonów/telefonów komórkowych w ofercie danego operatora.

Obecnie, za pomocą wyszukiwarki, można porównać oferty z telefonami od operatorów Play i T-Mobile, a bez telefonów także od Orange i Plusa.

Zobacz także strony z porównaniem ofert:

Albo skorzystaj z poniższej wyszukiwarki, aby wyszukać interesujących Cię ofert internetu, telewizji, telefonu komórkowego lub ofert łączonych i zobaczyć je od razu przejść do wyników wyszukiwania w serwisie PanWybierak.pl – wystarczy wybrać z listy rozwijanej rodzaj usługi i wpisać miejsce zamieszkania:

Zobacz oferty na stronie PanWybierak.pl.

źródło: opracowanie własne