Teraz darmowe 3 miesiące Spotify Premium dla nowych użytkowników!

Spotify wprowadza pierwsze 3 miesiące bezpłatnego korzystania z planu Spotify Premium dla użytkowników, którzy jeszcze nie korzystali z płatnej subskrypcji serwisu.

Spotify Premium 3 mies. za darmo dla nowych użytkowników

Spotify Premium daje nowym użytkownikom Premium więcej czasu na pełne korzystanie z nieograniczonego dostępu do muzyki, podcastów i innych produktów Spotify.

Od 22 sierpnia 2019 roku słuchacze uzyskają darmowy dostęp do Spotify Premium przez pierwsze 3 miesiące – tym samym mają możliwość bezpłatnego użytkowania planu Premium o dwa miesiące dłużej niż było to możliwe do tej pory. Wcześniej darmowy okres wynosił 30 dni.

Nowa oferta dostępna jest bezpośrednio na stronie Spotify: spotify.com/pl/premium. Dzięki niej słuchacze muzyki i podcastów uzyskają jeszcze łatwiejszy dostęp do najpopularniejszej platformy streamingowej oraz jej bogatej biblioteki audio, zawierającej 50 milionów utworów dostępnych na żądanie i bez reklam, oraz 450 tysięcy podcastów, a to wszystko bez żadnych opłat przez pierwsze 3 miesiące!

Spotify wprowadza przedłużony okres bezpłatnego użytkowania Spotify Premium do swojej nieograniczonej czasowo oferty dla użytkowników na całym świecie. Od dziś mogą z niego skorzystać użytkownicy indywidualni oraz studenci (na rynkach, gdzie plan jest już dostępny), a w nadchodzących miesiącach subskrybenci planu Premium dla rodziny oraz Premium Duo (na rynkach, gdzie oferty zostały już wprowadzone).

Ten tydzień jest naprawdę szczególny dla Spotify Premium, ponieważ, poza przedłużeniem darmowego okresu na korzystanie po raz pierwszy z oferty Premium, firma ogłosiła także ulepszony plan Premium dla rodziny, który jest wdrażany na całym świecie.

Dlaczego warto przejść na Spotify premium? (zalety usługi)
Dlaczego warto przejść na Spotify premium? (zalety usługi)

Od dziś nowi użytkownicy Spotify, którzy do tej pory nie korzystali z planu Premium, mogą dołączyć do ponad 100 milionów subskrybentów Premium, rejestrując się i otrzymując bezpłatny dostęp do Usługi Spotify Premium przez okres 3 miesięcy od dnia aktywowania konta na spotify.com/pl/premium lub spotify.com/pl/student.

źródło: informacja prasowa