Apple udostępniło zwiastun serialu „The Morning Show”

Firma Apple wreszcie wypuściła zwiastun swojej kolejnej produkcji zatytułowanej „The Morning Show”, którą będzie można oglądać już jesienią w serwisie streamingowym TV+ (Apple TV+).

Kadr z serialu „The Morning Show” (Jennifer Aniston)

Apple wreszcie opublikowało pierwszy zwiastun swojego flagowego serialu usługi TV+ (Apple TV+)  pod tytułem The Morning Show – i jasne jest, że walka o władzę w mediach będzie głównym motywem serialu.

Jennifer Aniston występuje w serialu w roli weterana porannego telewizyjnego programu śniadaniowego. Zwiastun zaczyna się wystąpieniem prezenterki granej przez Aniston, która informuje o nagłym zwolnieniu gospodarza programu (Steve Carell) z powodu tajemniczych zarzutów, o których pewnie będziemy dowiadywać się w kolejnych odcinkach. Oprócz Aniston i Carella w zapowiedzi widzimy Reese Witherspoon jako reporterkę terenową, która ma wstrząsnąć strukturą władzy podczas fikcyjnego show.

Apple dodało, że The Morning Show bada problemy związane z zaufaniem do wiadomości, walki z fake newsami w erze smartfonów i social mediów.

Firma nadal nie powiedziała, kiedy The Morning Show będzie miało swoją premierę – wiemy na pewno, że jesienią tego roku. Serial będzie miał na pewno 2 sezony. Nie jest to jedyny duży serial, który będzie dostępny na Apple TV +, ale może być jednym z najważniejszych na samym początku. Zaangażowano do niego najbardziej gwiazdorską obsadę, która ma przyczynić się do sukcesu startującej usługi Apple TV+.

Obejrzyj oficjalny zwiastun serialu:

Przeczytaj także: 

Apple stawia na nowe usługi, 2 z nich jesienią w Polsce!

źródło: Apple TV+ via Engadget