Zostań montażystą wykorzystując aplikację „Magisto Video Editor”!

Aplikacja mobilna „Magisto Video Editor” służy do fachowego obrabiania materiałów wideo na urządzeniu mobilnym – co ważne nie trzeba mieć do tego specjalistycznej wiedzy!

Magisto Video Editor app

Potrzebujesz fachowego narzędzia do obróbki klipów wideo zaprojektowanego z myślą o amatorach? Z apką Magisto Video Editor zamienisz zbiór wakacyjnych fotografii w wyglądający profesjonalnie film — i to przy minimum wysiłku!

Największym atutem Magisto jest tak zwany „inteligentny edytor”, czyli bazujący na algorytmach sztucznej inteligencji mechanizm służący do edytowania zdjęć, sekwencjonowania, filtrowania obrazu oraz dodawania podkładu dźwiękowego. Wszystko to trwa kilka minut i odbywa się w tle, a Ty możesz zająć się innymi aplikacjami.

Magisto Video Editor uchwyci chwile (takie jak nauka surfowania), które chcesz zapamiętać na zawsze.

Przeczytaj także: Twórz animowane cuda z „GIPHY World: AR GIF Stickers”

Jak to działa?

  • Zacznij tworzyć swój film, wybierając jeden z dostępnych w Magisto szablonów. Są one podzielone na kategorie, takie jak „Travel” („Podróże”), „Wedding” („Ślub”) czy „Memories” („Wspomnienia”).
  • Następnie skorzystaj z Rolki z aparatu i wybierz zdjęcia oraz filmy, które chcesz wykorzystać.
  • Później pozostaje już tylko je uporządkować — możesz zająć się tym samodzielnie lub pozwolić, by aplikacja zrobiła to za Ciebie.
Zrzut ekranu z aplikacji Magisto Video Editor
Zrzut ekranu z aplikacji Magisto Video Editor

Aplikację Magisto Video Editor pobierzesz ze sklepu App Store:

Pobierz aplikację w sklepie App Store

źródło: informacja App Store Polska