„Planny 2 – Smart To Do List” pomoże Ci zapanować nad zadaniami

Czujesz, że masz na głowie setki obowiązków? Zainstaluj aplikację „Planny 2 – Smart To Do List”, która pomoże Ci uporządkować wszystkie rzeczy do zrobienia.

Planyy 2 - aplikacja na dziś

Na rynku jest co prawda mnóstwo aplikacji wspierających produktywność, ale Planny 2 – Smart To Do List wyróżnia się na ich tle dzięki nowoczesnej stylistyce, licznym funkcjom przyjaznym użytkownikowi i dodatkowej aplikacji na Apple Watcha.

Co więcej Planny 2 – Smart To Do List ma też przejrzysty interfejs w radosnych kolorach i codziennie przywita Cię życzliwym Good morning!, zanim przypomni Ci o czekających wyzwaniach. Mogą być to zarówno konkretne, ustalone na dany dzień zadania, jak i rutynowe obowiązki, o których aplikacja będzie Cię regularnie informować.

Planny 2 jest jak kieszonkowy asystent, który w ciągu dnia może inteligentnie zwracać Ci uwagę na to, co masz jeszcze do zrobienia. Obowiązki można importować z aplikacji Przypomnienia na iPhonie oraz grupować w konkretne projekty. Aby zasygnalizować aplikacji, że dane zadanie zostało już wykonane, wystarczy przesunąć po nim palcem.

Przeczytaj także: Czas wrócić do formy z appką „Seven – 7 Minute Workout”

Aby cały proces był jeszcze bardziej atrakcyjny, za wykonanie każdego zadania Planny 2 przyzna Ci punkty, a za zwlekanie  z obowiązkami odbierze Ci je. Każdego dnia aplikacja oceni Twoje starania, a jeśli dodasz znajomych, pokaże Ci również, jak radzą sobie z realizacją własnych celów.

Planny 2 to także narzędzie, dzięki któremu wprowadzisz elementy grywalizacji do pracy swojego zespołu. Dzięki usłudze Teamwork możesz dzielić się ze współpracownikami swoją efektywnością i przydzielać im zadania, co pozwoli Wam przebrnąć przez górę obowiązków w znacznie przyjemniejszej atmosferze.

Zrzuty ekranu z aplikacji mobilnej Planny 2
Zrzuty ekranu z aplikacji mobilnej Planny 2

Po uiszczeniu jednorazowej opłaty za opcję Planny Pro, uzyskasz też dostęp do funkcji tworzenia kopii zapasowej w iCloud, dodawania zdjęć z notatkami oraz do widoku prognozy. Wymówki się skończyły – pora wziąć się do pracy.

Pobierz aplikację w sklepie App Store

źródło: App Store Polska