Nokia 2.2, czyli bezkompromisowa jakość dla biznesu w najniższej cenie na rynku

Bezpieczne odblokowywanie dzięki inteligentnemu rozpoznawaniu twarzy, Asystent Google za jednym kliknięciem, a do tego obietnica najnowszej wersji systemu Android, który z czasem staje się coraz lepszy. To tylko niektóre z korzyści oferowanych przez Nokia 2.2 – najtańszy smartfon rekomendowany dla biznesu przez Google.

Smartfon Nokia 2.2

HMD Global, producent telefonów Nokia, ogłosił włączenie modelu Nokia 2.2 do Android Enterprise Recommended (AER), katalogu smartfonów rekomendowanych przez Google dla biznesu. Oferując szybki dostęp do Google Assistant i biometryczne rozpoznawanie twarzy przy odblokowaniu, Nokia 2.2 jest najtańszym smartfonem zatwierdzonym przez Google do tego programu. Urządzenie jest wyposażone w system Android™ 9 Pie, a tym samym gotowe na aktualizację do Android Q. Co więcej, posiada gwarancję 2-letnich aktualizacji systemu operacyjnego i 3-letnich comiesięcznych udoskonaleń zabezpieczeń, pozwalających na pełną ochronę danych biznesowych i osobistych.

Do katalogu Android Enterprise Recommended włączona została Nokia 2.2 w wariancie z 3 GB RAM pamięci i 32 GB pamięci wewnętrznej. W Polsce w sprzedaży detalicznej dostępna jest wersja 2/16 GB, ale HMD Global daje możliwość otwarcia tego wariantu dla klientów biznesowych. – Wierzymy, że w biznesie koszty nie powinny być przeszkodą w dostępie do technologii, która wspiera bezpieczeństwo i wydajność pracowników.

Nokia 2.2 oferuje ekscytujące trendy, czyli biometryczne rozpoznawanie twarzy oraz dostęp do Google Assistant za pomocą jednego przycisku. Nokia 2.2 dołącza do rodziny Android Enterprise Recommended i – jak wszystkie smartfony Nokia – oferuje długotrwałe wrażenia innowacyjności. Z 2-letnim pakietem aktualizacji i 3-letnim pakietem comiesięcznej odnowy zabezpieczeń, Nokia 2.2 jest gotowa na Android Q i będzie stawała się coraz lepsza – podkreśla Andrej Sonkin, GM Enterprise Business w HMD Global.

Może Cie zainteresować także: Nokia 2.2 z zaawansowanymi funkcjami AI debiutuje na rynku

Technologia, z którą wyjdziesz na prowadzenie

Użytkownicy biznesowi Nokia 2.2 otrzymują dostęp do najnowszych trendów technologicznych, jak rozpoznawanie twarzy i Google Lens. Nokia 2.2 jest jednym z pierwszych urządzeń w swojej kategorii, które pozwala na odblokowywanie ekranu za pomocą biometrycznego rozpoznawania twarzy, umożliwiającego błyskawiczne korzystanie z urządzenia. W przeciwieństwie do innych smartfonów z tej półki cenowej, w tym przypadku zaawansowany mechanizm oparty na sztucznej inteligencji używa algorytmów uczenia maszynowego. Google Lens pozwala z kolei na wyszukiwanie tego, co widzimy – projektant wnętrz może po prostu nakierować aparat na mebel, aby dowiedzieć się o nim więcej i zdobyć informacje o możliwości jego zakupu dla klienta.

Szybki dostęp do Google Assistant dzięki dedykowanemu przyciskowi

Nokia 2.2 oferuje wszystkie możliwości Google Assistant po wciśnięciu dedykowanego przycisku. Teraz możemy zadawać Asystentowi pytania, umawiać spotkania, wykonywać połączenia i zlecać zadania szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Jednorazowe dotknięcie daje nam natychmiastowy dostęp do Google Assistant, a dłuższe przytrzymanie pozwala na obsługę bardziej zaawansowanych funkcji i wielozadaniowość.

Smartfon Nokia 2.2 z funkcjami AI

Wyróżnij swój biznes personalizowanymi smartfonami

Nokia 2.2 pozwala klientom biznesowym na personalizację telefonów dzięki wymiennym obudowom Nokia Xpress-on, które są wykonane metodą nanoteksturowania powłok. Można je łatwo i szybko wymienić, co daje możliwość personalizacji floty firmowych smartfonów np. o logotyp.

Nokia 2.2 jest pierwszym smartfonem z rodziny „2”, który został włączony do programu Android Enterprise Recommended. Urządzenie, podobnie jak inne z portfolio Nokia, oferuje najnowsze rozwiązania dostarczane przez Android i Google i jest gotowe na zapowiadaną aktualizację systemu do Android Q.

HMD Global, producent telefonów Nokia, może pochwalić się najszerszą gamą 14 smartfonów w programie Android Enterprise Recommended. Użytkownicy urządzeń Nokia objętych programami Android Enterprise Recommended i Android One otrzymują produkty, które stają się coraz lepsze i bezpieczniejsze dzięki najnowszym uaktualnieniom i innowacjom od Google.

Dostępność w Polsce

Nokia 2.2 jest dostępna w Polsce w wersji z 2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej. Urządzenie można nabyć w kolorach czarnym i szarym, w sugerowanej cenie detalicznej wynoszącej od 499 zł.

Choć wersja 3/32 GB nie jest u nas dostępna w sprzedaży detalicznej, HMD Global daje możliwość otwarcia tego wariantu dla klientów biznesowych.

źródło: informacja prasowa