Wiejska idylla w grze mobilnej dla dzieci „Tsuki Adventure: Idle Journey”

Każdemu z nas zdarza się od czasu do czasu fantazjować o odejściu z pracy i przeprowadzce na wieś. Pewnemu królikowi udało się tego dokonać.

Tsuki Adventure - Idle Journey & Exploration RPG

Dzielny Tsuki nie jest domowym zwierzątkiem, nie musisz więc go karmić ani po nim sprzątać. To zupełnie samodzielny królik, który właśnie odziedziczył po dziadku pola marchwi położone niedaleko miasteczka Mushroom Village. Nie znaczy to jednak, że nie przyda się mu Twoja pomoc – w końcu ktoś musi zająć się gospodarstwem.

W Mushroom Village poznasz mnóstwo fantastycznych przyjaciół

Hoduj marchewki, a w zamian kupisz Tsukiemu prezenty. Królik przyjmie je z radością, a o nowych zabawkach napisze w pamiętniku.

Spędź z Tsukim trochę czasu, a szybko przekonasz się, że jego rytm dnia niewiele różni się od Twojego. Zajrzyj do królika wieczorem, a prawdopodobnie będzie już słodko spał. Wpadnij rano, a być może zastaniesz go popijającego marchewkową matchę lub odpoczywającego na brzegu jeziora. Nigdy nie wiesz, czego się spodziewać. Za to jedno jest pewne – każda wizyta u tego uroczego osobnika wywoła na Twojej twarzy szeroki uśmiech.

Łów ryby, doglądaj gospodarstwa i zawieraj nowe znajomości, a odblokujesz kolejne wspomnienia z życia Tsukiego, spisane jego charakterystycznym kwiecistym stylem. Dzięki nim dowiesz się więcej na temat królika oraz poznasz innych mieszkańców Mushroom Village, na przykład Bobo – pandę, której popisowym daniem jest ramen. Jeśli poświęcisz zwierzętom wystarczająco dużo uwagi, być może raz na jakiś czas podarują Ci błyskotkę.

W tym świecie nikomu się nie spieszy. Zajrzyj od czasu do czasu do poczciwego królika i zrelaksuj się, śledząc jego powolne, codzienne życie.

Grę „Tsuki Adventure: Idle Journey” pobierzesz ze sklepu App Store klikając na poniższy przycisk:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło tekstu: App Store Polska