Nowy serial „Piknik pod Wiszącą Skałą” na Ale kino+

Od niedzieli 4 sierpnia 2019 r. w Ale kino+ będziemy mogli oglądać nowy serial „Piknik pod Wiszącą Skałą” z 2018 roku.

Serial „Piknik pod Wiszącą Skałą” (2018)

Po ponad czterdziestu latach od premiery niezapomnianego filmu Petera Weira Piknik pod Wiszącą Skałą (tytuł oryg. Picnic at Hanging Rock) wraca na ekrany w serialowej wersji. W jednej z głównych ról znana z Gry o tron czy Igrzysk śmierci Natalie Dormer. Mroczna historia w nowym wydaniu w sierpniu dostępna jest na CANAL+, CANAL+ SERIALE oraz na Ale kino+.

Serial jest ekranizacją powieści z lat 60. XX wieku autorstwa Joan Lindsay o tym samym tytule. Historia urzekła twórców filmowych i doczekała się ekranizacji w reżyserii Petera Weira (Truman Show). Dziś, w zupełnie nowej wersji, z rewelacyjną obsadą, dostępna jest również dla miłośników seriali. W produkcji określonej mianem nowej fali kina australijskiego zagrają m.in. Natalie Dormer (Gra o tron), Lola Bessis (Pan i pani Adelman) oraz Lily Sullivan (Romper Stomper).

Tajemnicza wdowa Hester Appleyard (Natalie Dormer) przybywa do Australii i zakłada szkołę dla dziewcząt z dobrych domów. W bezchmurny wieczór 1900 roku, w dniu Świętego Walentego, pozwala chętnym uczennicom zorganizować piknik na skałach.

Może Cię zainteresować także: Zakończyły się zdjęcia do nowego serialu „Żmijowisko”

Miranda (Lily Sullivan), Irma (Samara Weaving), Marion (Madeleine Madden) i Edith (Ruby Rees) zrzucają swoje gorsety i wraz z nauczycielką, panną McCraw (Anna McGahan), wyruszają w dotąd nieznane miejsce. Tego samego dnia młode kobiety znikają bez śladu. Wkrótce udaje się odnaleźć tylko jedną z nich. Niestety, nie pamięta, co wydarzyło się podczas pikniku pod Wiszącą Skałą…

Obejrzyj oficjalny zwiastun serialu „Piknik pod Wiszącą Skałą”:

Emisje serialu:

  • Na Ale kino+ w niedziele o 20:10 (po 2 odcinki)
  • W sierpniu, w każdy czwartek o 20:00 w CANAL+
  • Na player+ na dowolnym urządzeniu oraz za pośrednictwem dekodera player+ BOX.

źródło: Canal+ Polska