Sony przedstawia nową grę mobilną „Zombieland” na Androida i iOS-a

Dziesięć lat po tym, jak „Zombieland” stało się hitem i kultowym klasykiem, studio Sony Pictures stworzyło kontynuację kinową, która zadebiutuje już 18 października, filmowi towarzyszyć będzie także wydanie gry mobilnej.

Gra mobilna Zombieland: Double Tapper

Wraz z zapowiedzią filmu Zombieland: Double Tap Sony zaprezentowało zupełnie nową grę mobilną, która ma zostać wydana w tym samym czasie co premiera filmu. Na podstawie franczyzy Sony, gra Zombieland: Double Tapper została opracowany dla systemów Android i iOS przez Tilting Point i Metagame Studios.

Akcja gry osadzona jest w postapokaliptycznym amerykańskim wszechświecie Zombieland. Gracze muszą budować oddziały bohaterów, zbierać ekwipunek i przetrwać w walce przeciwko wielu różnym zombie. Double Tapper to gra RPG, ale wszystkie strzelaniny odbywają się poprzez dotknięcie ekranu. Wystarczy stuknąć, aby celować w zombie, i ponownie stuknąć, aby aktywować unikalne umiejętności każdego bohatera. Można oczywiście ulepszyć swoje postacie, broń i nowe umiejętności.

Przeczytaj także: W sierpniowym PlayStation Plus zremasterowany WipeOut i Sniper Elite 4

Osoby, które dokonają rejestracji wstępnej dzisiaj, otrzymają specjalną nagrodę, która pomoże im w ich postapokaliptycznej przygodzie, gdy Zombieland: Double Tapper zostanie wydana tej jesieni.

Obejrzyj oficjalną zapowiedź gry:

Rejestracja wstępna jest dostępna zarówno w wersji na urządzenia z Androidem, jak i iOS-em, więc warto skorzystać już dziś z przyszłych gratisów:

Pobierz aplikację w sklepie Google Play

Może Cię zainteresować także:

Plants vs. Zombies 2 pobrane 16 milionów razy