OPPO prezentuje najnowszą technologię wyświetlacza do smartfonów

Firma OPPO właśnie zaprezentowała prototyp niemal zupełnie pozbawionego ramek smartfona z nowym ekranem „Waterfall”, który dzięki krawędziom zakrzywionym pod kątem 88 stopni zapewni użytkownikom wyjątkowe doświadczenia wizualne.

Smartfon Oppo z bezramkowym wyświetlaczem

Opracowana przez OPPO nowatorska konstrukcja wyświetlacza to efekt nieustających poszukiwań coraz to bardziej innowacyjnych form smartfonów, dotychczasowych osiągnięć firmy w zakresie rozwoju technologii pełnoekranowej oraz chęci zagwarantowania użytkownikom jedynych w swoim rodzaju wrażeń estetycznych.

Poszukiwanie nowych form i materiałów, którego wynikiem jest m.in. najnowszy ekran „Waterfall”, to jedno z pięciu kluczowych aktywności realizowanym w obszarze badawczo-rozwojowym OPPO. Chiński producent ma już bogate doświadczenie w zakresie projektowania zakrzywionych ekranów.

Wprowadzony wcześniej na rynek smartfon OPPO Find X wyposażony został w wyświetlacz panoramiczny, który wypełnia aż 93.8% przedniej powierzchni urządzenia. Najnowszy wyświetlacz „Waterfall” stanowi jedno z czołowych osiągnięć OPPO w zakresie projektowania smartfonów.

Przeczytaj także: Smartfon OPPO Reno Z wchodzi na polski rynek

Smartfon Oppo z bezramkowym wyświetlaczem

źródło: informacja prasowa