Jak wyglądałby iPhone, gdyby miał styl iMaca G3 „Bondi Blue”?

Zobacz wideo, na którym twórcy zmienili wygląd iPhone’a na retro styl iMaca G3 „Bondi Blue” – efekt jest bardzo oryginalny.

iPhone w stylu iMaca G3
fot. FuturePunk

Wyobraź sobie, że Apple zamiast wymyślać coś zupełnie nowego dla swojego oryginalnego projektu iPhone’a, zachował wygląd swojego kultowego Macintosha lub iMaca G3. Telefon bardziej przyciągałby wzrok niż w pełni szklany gadżet, który mamy teraz – pomoże Ci to zrozumieć poniższe wideo z takimi modelami 3D iPhone’a.

FuturePunk opublikował swoje wyobrażenie tego, jak Apple mogło zaprojektować model iPhone;a wzorując się na stylu jednych ze swoich pierwszych modeli komputera.

Dosonale zdajemy sobie sprawę, że takie urządzenie byłoby całkowicie niepraktyczne – szczególnie, gdyby telefon w pełni oparty był na którymkolwiek z tych komputerów, szczególnie Macintoshu z niezgrabnymi klawiszami. Przezroczysty iPhone w stylu iMac G3 byłby niesamowity, szczególnie w klasycznym wydaniu „Bondi blue”.

Przeczytaj również: A może tak iPhone 7 Plus w wersji retro?

Obejrzyj poniższe koncepcje na poniższym filmie – ale nie patrz z pogardą na nudny i grzeczny design swojego obecnego smartfona!

źródła: The Verge via FuturePunk