Zgłoszenia do OPPO Creators Awards tylko do 17 lipca!

Jeszcze tylko do środy 17 lipca 2019 roku można zgłosić swoją pracę do konkursu OPPO Creators Awards i wygrać genialne nagrody!

Konkurs OPPO Creators Awards 2019

Pierwsza edycja konkursu OPPO Creators Awards 2019 trwa w najlepsze. Zostało jeszcze tylko kilka dni, by zgłosić swoje prace i zyskać szansę na wygranie wysokich nagród pieniężnych i prestiżowych programów szkoleniowych.

OPPO nieustannie rozwija technologie fotograficzne w swoich smartfonach. Oczywiście najlepszy  aparat to ten który masz przy sobie, ale jeszcze lepiej jest, gdy jest on faktycznie doskonały. Wprowadzając do swoich urządzeń kolejne innowacje, takie jak tryb nocny czy 10-krotny zoom, OPPO pozwala każdemu, nawet rozpoczynającemu swoją przygodę z fotografią, w pełni uwolnić swoją kreatywność i wykonać wysokiej jakości, bogate w detale i żywe kolory zdjęcia. OPPO Creatros Award to zaś zachęta najlepsza z możliwych, by spróbować swoich sił i zdobyć bezcenne doświadczenie.

W konkursie może wziąć udział każdy – bez względu na to jakim smartfonem wykona zdjęcie. Dla najlepszych fotografów, oprócz nagród pieniężnych (o łącznej wartości 30 000 USD) i zaproszenia do programu mentorskiego OPPO, przygotowano także specjalne wyróżnienie – zwycięskie zdjęcia stworzą wystawę zaprezentowaną znakomitej publiczności w Szanghaju i w Amsterdamie. Dodatkowo wybrani przez jury twórcy otrzymają najnowsze smartfony OPPO Reno 10 x Zoom. Dzięki zastosowaniu w nich pionierskiego systemu, który składa się z trzech kamer, fani mobilnej fotografii mogą uchwycić na zdjęciach to, co z pozoru nieosiągalne, i co najważniejsze – w doskonałej jakości. OPPO Reno 10x zoom oferuje także dodatkowe wsparcie dzięki trybom ultra night 2.0 czy artystycznego portretu. Całość jest wspierana przez algorytmy AI.

W ramach konkursu OPPO Creators Awards 2019 można zgłaszać prace w 5 różnych kategoriach. Twoja kreatywność to najszersza grupa. Tutaj uczestnicy  mogą popuścić wodze fantazji i uwiecznić na swoich zdjęciach dosłownie wszystko – „no rules”. Kolejna kategoria to Twoja Noc, czyli zdjęcia wykonane po zmroku. Twoi Ludzie to część przeznaczona na portrety – znanych lub nieznanych twarzy. Twój Świat to kategoria dla ciekawych świata, lubiących podróżować ludzi. Inspiracją mogą być tu zarówno miasta, ich mieszkańcy, jak i natura oraz krajobrazy. Twoja Perspektywa to kategoria, która ma pokazać inny, oryginalny, kreatywny punkt widzenia świata przez twórcę.

Your People – OPPO Creators Awards 2019
Your People – OPPO Creators Awards 2019

Zwycięzcy konkursu zostaną wybrani przez wykwalifikowane jury, w którego skład wchodzą reprezentanci agencji fotograficznej Magnum Paolo Pellegrin i Lua Ribeira, dyrektor kreatywny OPPO Fan Xiaoyu, lider rozwoju fotografii OPPO Han Jiang, współzałożycielka Reminders Photography Stronghold Yumi Goto, fotograf i założyciel AStudio Alexvi Li, szef redakcji i redaktor naczelny T magazine China  Xuan Feng oraz grafik w redakcji Washington Post Oliver C. Laurent.

Zwycięzcy zostaną przedstawieni 31 lipca, wraz z najlepszymi pracami, które zostaną udostępnione w galerii prac na stronie See Beyond (Seebeyond.oppo.com). Tam też jeszcze do środy można zgłaszać swoje prace.

źródło: informacja prasowa