Nowa gra mobilna „Dr. Mario World” od Nintendo dostępna, ale nie w Polsce!

W ponad 50 krajach można pobrać za darmo najnowszą grę mobilną od Nintendo zatytułowaną „Dr. Mario World” na urządzenia z systemami iOS i Android – niestety nie w Polsce.

Dr. Mario World (gra mobilna od Nintendo, 2019)

Najnowszy tytuł w rosnącej kolekcji gier mobilnych od Nintendo to gra mobilna „Dr. Mario World” – gra logiczna na urządzenia Androidem i iOS-em.

Nintendo już wcześniej ogłosiło, że Dr. Mario World trafi 10 lipca 2019 roku, ale w niektórych regionach była już dostępna 24 godziny przed planowanym terminem premiery. Podobnie jak w przypadku wielu innych gier mobilnych od Nintendo, ten tytuł można pobrać również za darmo, ale ma opcjonalne zakupy w aplikacji. Niestety użytkownicy polskich sklepów z aplikacjami nie prędko pobiorą ten tytuł, bowiem póki co nie został udostępniony w naszym regionie. Szczerze, to nie wiem, czy jest czego żałować?

W grze istnieje także tryb fabularny dla jednego gracza, w którym trzeba rozwiązać kolejne łamigłówki, czyszcząc tablicę wirusów. Na wielu z nich jest ograniczona liczba ruchów, a wytrzymałość zmniejsza się również podczas gry. Istnieje jednak wiele ulepszeń, które można kupić za pomocą waluty dostępnej w grze. Istnieje również tryb rywalizacji online dla wielu graczy.

Obejrzyj, jak wygląda rozgrywka w grze:

Dr. Mario World jest dostępny do pobrania np. z amerykańskiego sklepu Google Play (na Androida z KitKatem i nowszym) oraz  App Store’a (iOS 11 i nowsze):

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play