Apple reaktywuje jedną z pierwszych gier mobilnych na iOS-a

Apple ponownie uruchomiło grę mobilną Texas Hold’em w wersji 2.0 na urządzenia z systemem iOS z okazji 10-lecia istnienia sklepu z aplikacjami App Store.

Texas Hold’em The App Store classic is back!

Apple zdecydowało się uczcić 10-lecie App Store’a w wyjątkowy sposób. Firma wydała nową wersję jednej z pierwszych gier uruchomionych wraz ze sklepem App Store w 2008 roku.

Oczywiście Apple nie dodało po prostu ponownie tej samej gry do sklepu App Store. W nowej wersji zmieniono grafikę gry  i dodano nowe postacie, a także trudniejszą rozgrywkę. Co ważniejsze, po raz pierwszy Texas Hold’em jest dostępny do pobrania za darmo.

Jeśli nie kojarzysz tego tytułu, Texas Hold’em pozwala grać przeciwko 24 realnym przeciwnikom, ale możesz także zaprosić znajomych do gry i grać przez Wi-Fi. Gdy osiągniesz dobre wyniki, uzyskasz dostęp do trudniejszych miejsc z wyższymi stawkami i, oczywiście, większymi nagrodami.

Przeczytaj także: Nowy limit 200 MB pobierania ze sklepu App Store przez sieć komórkową

Gra mobilna Texas Hold’em jest kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami z systemem iOS 12 i nowszymi. Ponadto, jak wspomniano wcześniej, gra jest darmowa. Upewnij się, że masz wystarczająco dużo wolnego miejsca na swoim urządzeniu, ponieważ nowa wersja gry waży aż 1,5 GB.

Pobierz aplikację w sklepie App Store