Zamień Apple Watcha w iPoda dzięki podstawce W6 Stand od Elago

Firma Elago znana jest z tego, że produkuje bardzo oryginalne i fajne podstawki dla smartwtacha Apple Watch, – nowa wersja W6 Stand zamienia zegarek w iPoda.

W6 Stand for Apple Watch - Black

Po tym jak firma Elago stworzyła podstawki, dzięki którym zegarek Apple Watch wygląda jak miniaturowy komputer Mac (W3 Stand) czy kultowa konsola do gier Game Boy (W5 Stand), firma ogłosiła nową wersję podstawki W6 Stand. Została ona zaprojektowana w taki sposób, aby położone na niej urządzenie wyglądało jak popularny iPod firmy Apple.

Elago zaprojektowało podstawkę W6 Stand dla wszystkich modeli zegarków Apple Watch, a gdy zostaną położone, będą także działać w trybie zegarka nocnego (Nightstand) – to dodatkowy efekt także w nocy!

Samo akcesorium jest wykonane z silikonu, dzięki czemu nie tylko wygląda świetnie, ale także chroni zegarek Apple Watch przed zadrapaniami po włożeniu i wyjęciu. Chociaż podstawka nie jest wyposażona we własną ładowarkę, można ją łatwo używać z oryginalną ładowarką do Apple Watcha.

Zobacz również:

M4 Stand zamieni iPhone’a w retro Macintosha

Jeśli podobają Ci się tego typu gadżety, to Elago W6 Stand możesz kupić w kolorze czarnym lub białym w sklepie Amazon lub na oryginalnej stronie producenta.

W6 Stand for Apple Watch - White

Czarna wersja przypomina niesławnego iPoda U2 – to bardzo odległe czasy…

źródła: Elago via RedmondPie