Oto nowa gra „LEGO® Tower” na iOS-a i Androida

„LEGO Tower” jest darmową grą mobilną, której celem jest zbudowanie wieżowca tak wysokiego, jak to tylko możliwe – a wszystko to w świecie ukochanych klocków.

Gra mobilna „LEGO Tower”

Od dłuższego czasu Tiny Tower była jedną z najpopularniejszych gier na iOS-a od studia NimbleBit – teraz twórcy hitu wydali nowy tytuł LEGO Tower.

Jak łatwo się domyślić, w całej grze budujemy jak najwyższy i samowystarczalny wieżowiec z klocków LEGO – dodajemy do niego sklepy, apartamenty i wiele więcej do rozwijającej się „pionowej” metropolii. Można nawet dodać szpital, jeśli sobie tego życzysz.

W wysokim wieżowcu z mobilnych LEGO można budować szeroką gamę mieszkań i firm dla mieszkańców Minifigure, aby mogli mieszkać, pracować i bawić się. Gracze mogą odwiedzać wieżowe miasta swoich znajomych i wymieniać się z nimi przedmiotami, aby pomagać sobie w budowie kolejnych kondygnacji.

Może Cię zainteresować także:

Sklep LEGO® Wear Store ze Snapcode’em, a reszta w wirtualnej rzeczywistości

To doskonały tytuł dla wielbicieli kultowych  klocków, a skoro czytasz ten wpis to pewnie nim jesteś!  Tutaj myślę też o moich znajomych Ewie i Michale, którzy też będą mogli zebrać setki wyjątkowych minifigurek i odkrywać ukryte postacie, których zapewne nie mają w analogowej formie. Sam zabiorę się zaraz do budowania wyjątkowego wieżowca z LEGO – podobno tylko sky is the limit!

Twórcy gry piszą, że LEGO Tower jest tym wszystkim, co dało sukces Tiny Tower, ale z tym wyjątkiem, że wykorzystano markę LEGO. Budowanie wieżowca to niezła zabawa, szczególnie jeśli współpracujesz ze znajomymi, którzy chcą się w to bawić.

Choć sama gra jest bezpłatna, są w niej mikrozakupy, które na szczęście nie są niezbędne, aby cieszyć się wszystkimi funkcjami aplikacji.

Zrzuty ekranu z gry „LEGO Tower”
Zrzuty ekranu z gry „LEGO Tower”

LEGO Tower możesz już pobrać ze sklepu z App Store lub Google Play, klikając na poniższe przyciski:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: RedmondPie