30% tańsze przejazdy przy płatności BLIKIEM w iTaxi

Od teraz za przejazdy z iTaxi można płacić za pomocą BLIKA, a na start uruchomiono atrakcyjną akcję promocyjną – 30% tańsze przejazdy.

Płatności BLIK w aplikacji iTaxi - promocja 30% zniżki na płątności za przejazd

Dzięki akcji „BLIK w iTaxi” użytkownicy zamawiający kurs w aplikacji iTaxi mogą skorzystać z rabatu w wysokości 30% za przejazd. Aby uzyskać rabat, należy wykonać płatność za kurs w aplikacji za pomocą Transakcji BLIK. Ustalony rabat nalicza się automatycznie.

Każdy może skorzystać z promocji wielokrotnie. Rabat obowiązuje dla wszystkich kursów w iTaxi zamówionych przez aplikację i z metodą Transakcji BLIK, jednak maksymalna wartość rabatu to 15 zł. W związku z tym w przypadku kursów, za które należność będzie większa niż 50 zł, rabat wciąż będzie wynosił 15 zł.

Celem akcji jest promocja iTaxi wśród nowych potencjalnych użytkowników oraz popularyzacja Transakcji BLIK. Akcja trwa od 1 lipca 2019 roku od godziny 00:00 do 31 lipca 2019 do godziny 23:59 lub do wyczerpania puli.

Przez cały lipiec klienci iTaxi, którzy za przejazd zapłacą BLIKIEM, będą podróżować aż o 30 proc. taniej. Specjalna promocja związana jest z wdrożeniem w aplikacji mobilnej iTaxi płatności jednym kliknięciem (One Click BLIK).

Z usług iTaxi można korzystać w największych miastach Polski, w tym m.in. Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Trójmieście czy Poznaniu. Platforma umożliwia szybkie i wygodne zamówienie przejazdu i opłacenie go bezpośrednio przez aplikację mobilną. Licencjonowani kierowcy współpracujący z iTaxi korzystają z buspasów oraz mogą wjeżdżać do stref turystycznych. Od teraz możliwe jest także dokonanie szybkiej płatności z wykorzystaniem One Click BLIK.

Jak skorzystać z promocji „BLIK w iTaxi” i zgarnąć 30% rabatu?

  1. Pobierz aplikację iTaxi (iOS / Android).
  2. Załóż konto prywatne i ustaw płatności mobilne – płatność BLIKIEM.
  3. Zamów przejazd i zapłać BLIKIEM za przejazd. Pamiętaj, transakcję potwierdzasz poprzez aplikację swojego banku.
  4. Kwota Twojego przejazdu zostanie automatycznie pomniejszona o 30%!
  5. Aby skorzystać z promocji nie można mieć w aplikacji żadnego innego aktywnego kodu promocyjnego.

BLIK w aplikacji mobilnej iTAxi (screen)

Pamiętaj, że płacąc BLIKIEM za przejazdy z iTaxi masz szansę wygrać 100.000 zł w loterii BLIKOMANIA.

Więcej szczegółów znajdziesz w regulaminie promocji.

Może Cię zainteresować także:

Poznaj kobiety, które stworzyły aplikację iTaxi dla kierowców

źródło: BLIK