Piąty sezon serialu „Line of Duty” już na Netfliksie!

Fani brytyjskiego serialu kryminalnego „Line of Duty” mogą zasiąść do oglądanie 5. sezonu, który pojawił się właśnie w serwisie Netflix.

Line of Duty (5. sezon Netflix)

Wyprodukowany przez BBC serial kryminalny Line of Duty doczekał się w tym roku piątego sezonu. Choć premiera w Wielkiej Brytanii odbyła się w marcu, widzowie platformy Netflix na całym świecie mogą już obejrzeć najnowsze odcinki przygód oddziału antykorupcyjnego brytyjskiej policji AC-12.

Ostatnio pisałem, że pierwsze dwa sezony obejrzałem w trybie binge-watchingu – jednak muszę sprostować – to były cztery sezony pełne twistów i wciągających momentów, które nie pozwalały się oderwać od ekranu telewizora.

Line of Duty to jeden z tych seriali, które kończą się w taki sposób, że musisz włączyć kolejny epizod! W piątym sezonie nie jest inaczej, a twórcy i aktorzy jak zwykle nie zawiedli. Przypomnę, że za ten tytuł odpowiadają Ci sami ludzie, którzy zrobili wciągający i dostarczający sporo emocji serial „Bodyguard”.

W ciągu sześciu odcinków piątego sezonu serialu, śledczy z AC-12 w dalszym ciągu pracują nad powiązaniami ze sprawą tajemniczego „H.” i odkrywaniem skorumpowanych i wysoko postawionych policjantów w brytyjskich wydziałach.

Jeśli nie widziałeś wcześniejszych odcinków serialu, to wszystkie pięć sezonów obejrzysz w serwisie Netflix. Serial należy oglądać od początku, ponieważ odcinki są ze sobą ściśle powiązane.

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

źródło: Netflix Polska