Pary homoseksualne się całują a Google Pixel robi fotki

Google opublikowało nowy spot promujący Pixela 3 z udziałem całujących się par homoseksualnych, w którym dzięki funkcji wykrywania pocałunków smartfon robi zdjęcia.

Google Pixel 3 - Kiss Detection (LGBT, Pride)

Firmy technologiczne należą do tej grupy, które bardzo chętnie manifestują swoje przekonania i wartości także te dotyczące tolerancji i równości. Nowy spot reklamowy firmy Google zatytułowany „Kiss Detection on Google Pixel” jest tego doskonałym przykładem.

W ramach akcji Pride, na wideo promującym smartfona Google Pixel 3, gigant prezentuje całujące się pary homoseksualne, promując jednocześnie nową funkcję smartfona Kiss Detection – czyli wykrywacza pocałunków. W reklamie nie ma ani jednej pary heteroseksualnej, co jest celowym zabiegiem. Całują się tylko kobiety i mężczyźni będący w związkach homoseksualnych, aby uczcić 50. rocznicę zamieszek w Nowym Jorku w Stonewall, które zapoczątkowały współczesną walkę o prawa osób LGBT.

Przeczytaj także: Tęczowa trasa w Mapach Google z okazji Parady Równości

W spocie wykorzystano piosenkę zespołu The Crystals pod tytułem „Then He Kissed Me”. Firma Google przekazała w tym roku 1,5 mln dolarów dotacji na rzecz Centrum Społeczności LGBT w Nowym Jorku, w celu  stworzenia Stonewall Forever – interaktywnego pomnika, który zawiera zdigitalizowane historyczne fakty czy historie dokumentujące początki tego ruchu.

Zobacz najnowszy spot Google’a pt. „Kiss Detection on Google Pixel”:

Może Cię zainteresować także:

https://mobirank.pl/2018/06/10/marki-sie-nie-boja-teczy-i-zawistnych-hejterow-?%EF%B8%8F%E2%80%8D?/