Oto oficjalny zwiastun 3. części „Domu z papieru”

Netflix wydał oficjalny zwiastun trzeciego sezonu hiszpańskiego serialu „Dom z papieru” – wreszcie mamy krótkie pojęcie o tym co nas czeka!

„Dom z papieru” (3. część od 19 lipca 2019 r.)

Długo wyczekiwany, kolejny sezon hiszpańskiego hitu zatytułowanego Dom z papieru (tyt. oryg. La casa de papel) zadebiutuje w serwisie Netflix już 19 lipca 2019 roku. Dzisiaj możemy zobaczyć wreszcie pierwszy długi zwiastun serialu z urywkami nadchodzących odcinków.

Wiemy, że ocalała drużyna profesora uciekła z rabunkiem na odległą wyspę, ale teraz muszą zadbać o to, aby przetrwać i nie dać się złapać. Z najnowszego zwiastuna wiemy, że Rio został złapany, a El Profesor wraz z Tokio znajdują się w Tajlandii i będą musieli odbyć swojego przyjaciela.

Drużyna profesora, w ocalałym skąłdzie i nowymi twarzami zbiera się w odległym zamczysku po raz kolejny, aby zrealizować nowy plan – uratować Rio i przeprowadzić wojnę z systemem jako nowy ruch oporu.

Przeczytaj także: Kolejna zapowiedź 3. sezonu „Domu z papieru”

Wiemy też, ze powróci także Andrés de Fonollosa czyli Berlin! Wygląda na to, że w trzecin sezonie Domu z papieru będzie się sporo działo, a nasi ulubieńcy zrobią jeszcze więcej hałasu!

Obejrzyj najnowszy zwiastun 3. części serialu:

Serial dostępny jest w serwisie Netflix (3. cześć od 19 lipca 2019 r.):

Oglądaj na Netflix (Przycisk)