Nowa odsłona serwisu PanWybierak już dostępna!

Porównywarka ofert operatorów PanWybierak.pl doczekała się gruntownej przebudowy oraz nowych funkcji – sprawdź, co zmieniło się w nowym serwisie?

PanWybierak - nowy wygląd serwisu

Wyszukiwarka i porównywarka ofert internetu oraz telewizji PanWybierak.pl wystartowała w 2014 roku i od tego czasu oferuje kompletną listę aktualnych ofert dostępnym pod konkretnym adresem zamieszkania.

We środę 29 maja 2019 roku serwis doczekał się odświeżenia wyglądu, zmieniło się także logo oraz brand hero, który przypomina teraz bardziej render 3D niż dwuwymiarową grafikę. Zmiana z pewnością ułatwi użytkownikom wybór dostępnych ofert w ich lokalizacji.

Udoskonalono  przede wszystkim najważniejszy element serwisu, czyli wyszukiwarkę ofert, która teraz w prosty sposób umożliwia wybór interesujących nas typów usług. Lista wyszukiwania jest znacznie bardziej przejrzysta, a poruszanie po portalu i zamawianie wybranych usług bardziej intuicyjne i wygodniejsze.

Zobacz także: Porównanie ofert operatorów internetu mobilnego na kartę

PanWybierak wyszukiwarką stoi, dlatego to temu elementowi twórcy poświęcili najwięcej uwagi, aby było prawie doskonałe!

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w postaci czytelnych przycisków i możemy dowolnie wybierać ich konfigurację, na przykład sam internet lub internet z telewizją czy też internet z telewizją i telefonem. Dla leniwych, nowa wyszukiwarka ma opcję „Zlokalizuj mnie”, dzięki której uzupełni za użytkownika pole adresowe (do poziomu miasta, lub  miasta i ulicy – w zależności od tego z jakiego urządzenia korzystamy).

Na listach ofert dodano więcej filtrów, żeby każdy użytkownik mógł dopasować oferty do swoich potrzeb – dzięki temu, w prosty sposób można zawęzić wyszukiwania. Boxy z ofertami zawierają zdjęcia urządzeń i wszystkie najbardziej istotne parametry, tak aby od razu można było zobaczyć jak najwięcej bez wchodzenia w szczegóły oferty – to duża oszczędność czasu, zwłaszcza przy dużej liczbie operatorów.

Zrzut ekranu z nowego serwisu PanWybierak.pl
Zrzut ekranu z nowego serwisu PanWybierak.pl

Pojawił się także nowy filtr z typem internetu – np. internet mobilny, internet światłowodowy, internet domowy LTE – każdy jest wstanie znaleźć oferty Internetu na jakim mu zależy. W szczegółach danego operatora, możemy zostawić swoją opinię, ocenić dając gwiazdki za jakość usług, obsługę klienta czy ceny usług – dodatkowo możemy poczytać komentarze.

Strefa okazji, najczęściej wybierane i oferty specjalne

Na stronie głównej dodano nową sekcję „Oferty specjalne”, w której znajdują się promocyjne lub wyróżniające się na tle konkurencji oferty – np. dostępne przez dwa dni i w korzystnych cenach.

Dodano możliwość dobierania do wybranych ofert płatnych dodatków, na przykład pakiety kanałów premium, dodatkowe urządzenia itp. Wszystkie płatne dodatki posiadają dokładne opisy, zdjęcia, informacje o promocjach, okres zobowiązania – użytkownik dostaje pełną informacje na temat danej oferty i nie musi przechodzić na strony operatorów, aby doczytać szczegóły. Wybór dodatków jest później uwzględniony w podsumowaniu, które jest cały czas widoczne po prawej stronie szczegółów oferty – w podsumowaniu widzimy to, co znajduje się w ofercie i w jakiej jest cenie – wszystkie koszty finalnie się sumują i użytkownik widzi ile ma opłat jednorazowych i ile będzie wynosił jego abonament miesięczny.

Na listach ofert doszły zakładki, które dodatkowo ułatwiają przemieszczanie się między typami usług „Internet” „Internet + Telewizja” „Telewizja” – jednym kliknięciem jesteśmy wstanie szybo sprawdzić inne typy usług dostępne pod naszym adresem.

Szczegóły ofert w serwisie PanWybierak.pl
Szczegóły ofert w serwisie PanWybierak.pl

Szybkie i bezpieczne zamawianie najlepiej dopasowanej oferty w Twoim miejscu zamieszkania

Formularz zamówienia zawiera pełne podsumowanie wybranej usługi razem z wybranymi dodatkami płatnymi. Jest on prosty i czytelny, jedyne co trzeba zrobić to wpisać numer telefonu, na który oddzwoni doradca i przeprowadzi użytkownika przez cały proces zamówienia – podczas rozmowy doradca ustali dogodny termin instalacji usług i podpisania umowy.

Oczywiście użytkownik nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów związanych z zamówieniem usług za pośrednictwem portalu – mało tego, często dla użytkowników, którzy zamówią usługi za pośrednictwem Pana Wybieraka,  przygotowano dodatkowe gratisy!

W naszej sekcji porównania ofert internetu stacjonarnego możesz skorzystać z wyszukiwarki, która kieruje bezpośrednio do serwisu PanWybierak.pl – wystarczy wpisać swoją ulicę i miasto!

Specjalnie z myślą o użytkownikach, którzy mają problem z odnalezieniem dla siebie odpowiedniej oferty, powstała sekcja „Pomoc w wyborze oferty” – jest to prosty formularz, w którym wystarczy podać numer telefonu, a doradca oddzwoni i pomoże wybrać usługi.

Nowy serwis jest już dostępny online pod adresem panwybierak.pl.

źródło: informacje i materiały pochodzą z serwisu PanWybierak