Kursy na żądanie i z voucherem B2B w aplikacji iTaxi

W aplikacji mobilnej do zamawiania taksówek iTaxi pojawiły się nowe funkcje, które ułatwią podróżowanie na podstawie firmowego vouchera lub „kursem na żądanie”.

Nowości w aplikacji iTaxi (maj 2019)

Wraz z końcem maja w aplikacji iTaxi pojawiły się wyczekiwane nowości: możliwość podróżowania z wykorzystaniem vouchera B2B na przejazd bez konieczności posiadania konta użytkownika oraz możliwość realizacji kursu na żądanie.

Na czym dokładnie polegają nowości i dlaczego rewolucjonizują sposób korzystania z usług iTaxi?

Voucher B2B to jedna z najbardziej wyczekiwanych  przez klientów biznesowych iTaxi nowości. Dzięki nowej funkcji istnieje możliwość podróżowania bez logowania się na koncie użytkownika – wystarczy uruchomić aplikację i wybrać opcję „voucher”. Następnie uzupełnić numer telefonu – aby kierowca mógł swobodnie skontaktować się z pasażerem – oraz podać kod vouchera upoważniającego do przejazdu bezgotówkowego. Kurs zamawiany jest poprzez aplikację, a po jego zakończeniu na ekranie pojawi się podsumowanie wraz z informacją o płatności bezgotówkowej, tj. na podstawie vouchera.

– Voucher B2B to jedna z tych funkcji, na którą bardzo czekali nasi klienci biznesowi. Zawsze wsłuchujemy się w ich potrzeby i wprowadzamy wszelkie udogodnienia tak szybko, jak to możliwe. Od teraz nie ma potrzeby dzwonienia na infolinię w celu weryfikacji vouchera oraz zamówienia przejazdu – wystarczy mieć zainstalowaną aplikację, nawet bez konta użytkownika, by sprawnie zrealizować przejazd na koszt firmy. To świetne rozwiązanie nie tylko dla pracowników, ale również ich gości. W niedalekiej przyszłości ogłosimy kolejne nowości w aplikacji iTaxi i jesteśmy przekonani, że wywołamy w branży niemałe zamieszanie – komentuje Jarosław Grabowski, prezes Zarządzający iTaxi.

Aplikacja iTaxi w pełni dostosowana dla osób niewidomych na iOS-ie

Kurs na żądanie – kolejna nowość dla pasażerów iTaxi

Nowości zostały przygotowane również dla tych klientów iTaxi, którzy korzystają z przejazdów bez wcześniejszego zamówienia poprzez aplikację czy centralę – np. wsiadając do auta znajdującego się na postoju czy „złapanego” na ulicy.

Do tej pory, w drugim przypadku, nie było możliwości przypisania tego rodzaju przejazdu do konta użytkownika w aplikacji. Od teraz wystarczy wsiąść do auta, podać swój numer telefonu, by po chwili otrzymać błyskawicznego SMS-a z kodem, który następnie weryfikowany jest przez kierowcę. Podsumowanie kursu automatycznie zostanie dodane w aplikacji użytkownika. Co ważne, przejazd na żądanie działa również w przypadku, gdy dysponujemy voucherem – by rozpocząć, wystarczy podać kod kierowcy.

Wkrótce w aplikacji iTaxi pojawią się kolejne nowości, które ucieszą klientów iTaxi.

źródło: informacja prasowa