Promocja z Blikiem zobaczysz więcej – 20% zniżki na filmy VOD

Dzięki płatnościom za pomocą BLIKA możesz wypożyczać filmy w serwisie vod.pl z 20-proc. zniżką – śpiesz się, akcja trwa do 16 sierpnia 2019 r. lub wyczerpania puli!

Promocja BLIK w serwisie VOD.pl

W Promocji mogą brać udział wszyscy klienci serwisu vod.pl, którzy dokonają w nim zakupów (np. wypożyczenie filmu) wybierając formę płatności BLIK.

Promocja trwa od 16 maja 2019 roku do dnia 16.08.2019 roku lub do wyczerpania puli wartości zniżek wynoszącej łącznie 35 000 złotych. Wyczerpanie puli zniżek przed upływem terminu promocji (tj. 15.08.2019) oznacza wcześniejszy koniec promocji.

Promocja polega na udzieleniu rabatu w wysokości: 20% dla filmów płatnych dostępnych w serwisie Premium od ceny detalicznej brutto. Rabat zostanie naliczony po wybraniu jako formy płatności BLIK w serwisie vod.pl. Promocja jest prowadzona na zasadzie „kto pierwszy ten lepszy”.

Zniżkami będą objęte wszystkie filmy dostępne w serwisie vod.pl (możliwość wykluczenia do 10% filmów). Warunki i zasady składania zamówień, realizacji usług, płatności, dostawy oraz reklamacji w serwisie vod.pl określa regulamin zakupów dostępny pod tym adresem. Korzystanie z promocji i zakup dostępu do filmów w serwisie vod.pl wymaga akceptacji powyższego regulaminu oraz regulaminu promocji.

Jak skorzystać z promocji BLIKA w Vod.pl?

Jak skorzystać z promocji BLIK na VOD.pl?
Jak skorzystać z promocji BLIK na VOD.pl?
  1. Usiądź wygodnie, wejdź na vod.pl i wybierz swój film.
  2. Zaloguj się na swoje konto lub załóż nowe.
  3. Wybierz płatność BLIKIEM – rabat naliczy się automatycznie.
  4. Wygeneruj kod BLIK, wpisz go na stronie i zatwierdź transakcję w telefonie.
  5. Zrób popcorn i ciesz się seansem.

Może Cię zainteresować także:

40 mln transakcji w 1Q 2019: BLIK nadal szybko rośnie!

źródło: BLIK (1)