Oto tytuły i zwiastuny 3 odcinków piątego sezonu „Czarnego lustra”

Netflix opublikował zwiastuny trzech nowych odcinków piątego sezonu serialu „Czarne lustro” – dowiedz się więcej czego się możemy spodziewać?

Zwiastuny odcinków 5. sezonu serialu „Czarne lustro”
Zwiastuny odcinków 5. sezonu serialu „Czarne lustro”

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami trzy nowe odcinki serialu Charliego Brookera pt. Czarne lustro (tytuł oryg. Black Mirror) pojawią się w serwisie Netflix już 5 czerwca 2019 roku. Dzisiaj Netflix ujawnił tytuły i opublikował zapowiedzi każdego z epizodów.

Każdy z odcinków serialu, to osobne opowiadanie, które można wręcz nazwać filmem. Na antologię piątego sezonu składają się:  „Smithereens”, „Rachel, Jack and Ashley, Too” i „Striking Vipers”.

Chociaż ostatnie sezony Czarnego lustra składały sześciu niezależnych historii, piąty sezon będzie nieco krótszy. Być może miała na to wpływ produkcja pierwszego interaktywnego filmu Netflixa Black Mirror: Bandersnatch, który ukazał się pod koniec 2018 roku. Przypomnijmy, ze czwarty sezon ukazał się dwa lata temu w ostatni dzień 2017 roku.

Brooker, twórca i scenarzysta Black Mirror oraz producent wykonawczy Annabel Jones tradycyjnie milczą na temat tego, co nas czeka w nowym sezonie. W ostatnich sezonach często nihilistyczna seria techno-paranoi miała szczęśliwe zakończenia, w tym nagrodzone Emmy za najlepszy scenariusz „USS Callister” i romans sci-fi „San Junipero”.

Poniżej możesz obejrzeć zwiastuny wszystkich 3 odcinków, oraz zobaczyć główną obsadę.

Czarne lustro: Smithereens

Fabuła: Serialowa historia kierowcy taksówki, któremu przez aplikację do medytacji dzień szybko wymyka się spod kontroli.
Obsada: Andrew Scott, Damson Idris, Topher Grace

Czarne lustro: Rachel, Jack i Ashley, Too

Fabuła: Samotna nastolatka pragnie nawiązać kontakt ze swoją ulubioną gwiazdą muzyki pop, której czarująca egzystencja nie jest tak różowa, jak się wydaje.
Obsada: Miley Cyrus, Angourie Rice, Madison Davenport

Czarne lustro: Striking Vipers

Fabuła: Dwójka znajomych z college’u nawiązują kontakt w późniejszym życiu, wywołując serię wydarzeń, które mogą zmienić ich życie na zawsze.
Obsada: Anthony Mackie, Yahya Abdul-Mateen II, Nicole Beharie, Pom Klementieff, Ludi Lin

Wszystkie sezony dostępne są w serwisie Netflix (link pod poniższym przyciskiem), a 5. sezon juz od 5 czerwca 2019 r.:

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

źródło: Netflix Polska