Kto z „Gry o Tron” na jedną noc, a kto partnerem na całe życie?

Który z bohaterów Gry o Tron jest najlepszym partnerem na całe życie? Kogo fani serialu wskazali jako idealnego kandydata na jedną noc? Odpowiedzi na te pytania prezentuje najnowszy raport, przygotowany przez aplikację Royals.

Z kim chciałabyś spędzić jedną noc (GoT)?
Z kim z Gry o Tron chciałabyś spędzić jedną noc?

Badanie zostało przeprowadzone w formie ankiety internetowej wśród respondentów z 10 krajów, m.in. Stanów Zjednoczonych, Brazylii, Wielkiej Brytanii, Niemiec czy Polski w terminie od 6 do 8 maja 2019 r., czyli po emisji 4 odcinka ostatniego sezonu Gry o Tron. Wzięło w nim udział ponad 1000 aktywnych użytkowników aplikacji randkowej Royals, którzy deklarowali znajomość serialu.

Każdy użytkownik, wypełniający ankietę, wybierał spośród bohaterów Gry o Tron swojego wymarzonego partnera/partnerkę, a także postać z którą najchętniej spędziłby jedną noc.

Przeczytaj także: Polscy użytkownicy polubili aplikację „Findbuddy”

Z kim z Gry o Tron chciałbyś spędzić jedną noc?
Z kim z Gry o Tron chciałbyś spędzić jedną noc?

Mimo, że część wyników była łatwa do przewidzenia, m.in. ogromna popularność Jona Snowa czy Daenerys Targaryen, to nie obyło się także bez niespodzianek. Kto przypuszczał, że znajdzie się tak duża liczba użytkowniczek chętnych na romans z Ramsayem Boltonem czy stworzenia związku na całe życie z Tyrionem Lannisterem?

Kogo z GoT wybrałbyś na życiową partnerkę?
Kogo z GoT wybrałbyś na życiową partnerkę?

Jeśli chcesz dowiedzieć się z którą bohaterką użytkownicy najczęściej gotowi byli zdradzić Sansę Stark lub kto chciałby wziąć Lady Brienne za żonę – zachęcamy do zapoznania się  z pełną wersją raportu:royalsapp.com/randkazgraotron.

Kogo z GoT wybrałabyś na życiowego partnera?
Kogo z GoT wybrałabyś na życiowego partnera?

Należy także pamiętać, że badanie zostało przeprowadzone zanim udostępniony został 5 odcinek 8 sezonu. Ciekawe jak dziś czują się użytkownicy, którzy gotowi byli poślubić Matkę Smoków…

Royals App to pierwsza na świecie gra społecznościowa, której 2% najlepszych graczy tworzy zamkniętą oraz elitarną społeczność:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: informacja prasowa