Beta „Call of Duty: Mobile” na iOS-a i Androida w wybranych krajach

Gra mobilna „Call of Duty: Mobile” została udostępniona w wersji beta dla graczy na Androidzie i iOS-ie w wybranych krajach, w pozostałych można się wstępnie zarejestrować.

Call of Duty: Mobile

Oficjalnie zaprezentowana 2 miesiące temu gra mobilna Call of Duty: Mobile jest już dostępny w wersji beta na urządzenia z systemami Android i iOS w wybranych krajach. W swoim programie beta Activision ujawniło najważniejsze funkcje rozgrywki, których gracze Call of Duty: Mobile będą mogli doświadczyć podczas testowania tego tytułu.

Ale po pierwsze, warto wspomnieć, że zamknięte testy beta rozpoczęły się w tym tygodniu w Indiach, a regionalny test beta rozpocznie się wkrótce także w Australii, ale Activision twierdzi, że więcej terytoriów będzie miało dostęp do wersji beta już w następnych miesiącach. Mając to na uwadze, nie zapomnij zarejestrować się w sklepie Google Play lub App Store, aby uzyskać dostęp do publicznej wersji beta jeszcze tego lata.

Przeczytaj także: „Crash™ Team Racing Nitro-Fueled” już 21 czerwca 2019 roku!

Podczas beta testów gracze będą mieli dostęp do kilku funkcji rozgrywki, które amerykański wydawca oficjalnie ujawnił. Dostępnych będzie 5 trybów dla wielu graczy:

  1. Free for All (darmowy dla wszystkich) – klasyczny deathmatch dla każdego gracza.
  2. Frontline – po pojawieniu się w bazie drużyny, pokonaj graczy drużyny przeciwnej.
  3. Team Deathmatch – klasyczny tryb drużyny pokonującej przeciwników.
  4. Hardpoint – przechwytywanie i trzymanie bazy, aby zdobywać punkty.
  5. Domination – zdobądź i przytrzymaj wyznaczone pozycje, aby zdobyć punkty.

https://youtu.be/a42gXZQ-eII

Oprócz pierwszego trybu na liście (Free for All), który obsługuje do ośmiu graczy, cała reszta obsługuje do 10 graczy. Ponadto w mobilnej wersji Call of Duty dostępne będzie 7 map: Mobile, w tym Nuketown, Crash, Hijacked, Crossfire, Sandoff, Killhouse i Firing Range.

Wiele opcji dostosowywania i wyboru sprzętu będzie dostępnych w przypadku ładunków. Oprócz broni podstawowej i dodatkowej istnieje możliwość wybrania wybuchowego granatu lub granatu taktycznego do lobowania oraz wyniszczającej umiejętności broni.

Pojawi się wiele ikonicznych postaci z wszechświata Call of Duty, dzięki czemu będziesz mógł wybrać jedną z nich lub zagrać anonimowo i dostosować swoją postać wybierając jej nakrycie głowy, plecak i ubrania.

Zrzuty ekranu z gry „Call of Duty” Zrzuty ekranu z gry „Call of Duty”

Oto kultowe postacie, które będą dostępne w Call of Duty: Mobile at launch: Alex Mason (Call of Duty: Black Ops), David “Section” Mason (Call of Duty: Black Ops II), Thomas A. Merric (Call of Duty: Ghosts), Simon “Ghost” Riley (Call of Duty: Modern Warfare 2), John “Soap” MacTavish (Call of Duty: Modern Warfare) oraz John Price (Call of Duty: Modern Warfare).

Wstępna rejestracja „Call of Duty: Mobile” w sklepie Google Play
Wstępna rejestracja „Call of Duty: Mobile” w sklepie Google Play

Według Activision, Call of Duty: Mobile będzie czymś więcej niż tylko rozgrywką wieloosobową, ale więcej informacji na temat zawartości zostanie ujawnionych w najbliższych tygodniach, więc bądź czujny, jeśli jesteś fanem Call of Duty.

Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródła: Activision via phoneArena