OPPO zaprasza na festiwal JAFF (Jazz Art Fashion 2019)

Już w sobotę 11 maja rozpocznie się wielkie święto sztuki, wzornictwa, mody i muzyki i z tej okazji Oppo prezentuje specjalne ceny swoich designerskich smartfonów.

OPPO sponsorem festiwalu Jaff 2019

Już jutro na warszawskim Placu Konesera, rozpoczyna się prestiżowy festiwal dla wszystkich, którzy uwielbiają łamać schematy i wyróżniać się z tłumu. 11 i 12 maja, Warszawa zmieni się w miejsce tętniące modą, muzyką i przesycone najlepszej jakości wzornictwem w wykonaniu najlepszych polskich i zagranicznych twórców.

To wyjątkowe wydarzenie przypomni wszystkim obecnym, że kreatywność tkwi w każdym z nas, od wieku i sposobu życia, wystarczy ją odkryć. JAFF to największe święto muzyki, mody i sztuki w Polsce, dlatego firma OPPO, która właśnie wprowadziła na polski rynek najnowszą serię designerskich smartfonów Reno, jest jego patronem głównym.

Seria OPPO Reno to nie tylko pokaz innowacji i zaawansowanych technologii, ale także oryginalności i świeżego podejścia. To smartfony, które szczególnie mogą przypaść do gustu uczestnikom JAFF. Zastosowane w serii Reno technologie pozwalają rozwinąć możliwości i tworzyć bez ograniczeń, a ich wyjątkowy design pokazuje, że warto szukać ciekawych pomysłów i nowych inspiracji. W związku z wydarzeniem, OPPO oferuje w promocyjnych cenach trzy urządzenia: RX17 PRO, RX17 NEO i AX7. We wszystkich sieciach detalicznych partnerujących OPPO (a wiec MediaMarkt, Media Expert, RTV Euro AGD, x-kom i w strefie marki na Allegro.pl) urządzenia będą w specjalnych, obniżonych cenach. Warto się śpieszyć , bo promocja trwa jedynie do 15. maja.

Rozwiń swoje możliwości – bądź z OPPO na JAFF

To już piąta edycja Jazz Art Fashion Festival, ale po raz pierwszy organizowana w samym sercu Polski. To wydarzenie wypełnione koncertami, interesującymi debatami i wykładami oraz inspirującymi warsztatami. Poprzednie edycje festiwalu gromadziły około 20 000 uczestników, a dzięki temu, że wiele wydarzeń transmitowanych jest na żywo, odbiorców treści serwowanych przez JAFF liczymy już w milionach.

Smartfony OPPO z okazji Jaff 2019

OPPO jako sponsor główny przygotował dostępne dla wszystkich uczestników tegorocznego wydarzenia atrakcje i strefy chillout. Największą z nich będzie można zaleźć w Hotelu Moxy. JAFF jest także pierwszą konsumencką premierą najnowszej serii Reno, więc podczas festiwalu każdy będzie miał szansę osobiście przetestować możliwości smartfonów OPPO. Smartfony będzie można znaleźć także w strefach marki na targach Gust Gust oraz w namiocie w samym centrum Placu – tam uczestnicy będą mieli okazję obejrzeć także wystawę plakatów OPPO Reno.

Podczas festiwalu OPPO przygotowało również inspirujące spotkania. Pierwsze z nich poprowadzi Basia Richard, ekspertka ds. wizerunku i znana stylistka gwiazd. Z jej pomocy korzystały takie nazwiska jak  Sarah Hyland, Demi Lovato, Jason Statham czy Hillary Duff. Przez kilka lat osobiście dbała o cały look idolki nastolatek – Seleny Gomez. Podczas spotkania Basia opowie o swoich doświadczeniach i udzieli porad, jak efektywnie kreować własny wizerunek.

Smartfony Oppo Reno oraz Reno 10x Zoom trafiają do Polski

Kolejną propozycją, która OPPO przygotowało dla fanów JAFF są warsztaty, które poprowadzi Zulu Kuki – artysta, tancerz, fotograf, projektant znany z wielu ciekawych, streetwearowych realizacji. Na JAFF, oprócz tego, że będzie gospodarzem w strefie OPPO, poprowadzi warsztaty z kreatywnej customizacji obuwia. Warto zwrócić uwagę na ten pokaz, gdyż jego uczestnicy będą mieli szansę wygrać parę butów od Zulu Kuki.

Technologie w służbie kreatywności

Seria Reno to wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły urządzenia, które zachwycają oryginalną konstrukcją i niepowtarzalnym designem. Oba modele, które będą dostępne w Polsce produkowane są w dwóch nowych kolorach: zielonym, z jasnymi i ciemnymi przebłyskami, oraz czarnym, z domieszką szarości i błękitu. Serię cechuje smukła sylwetka i minimalizm – zarówno przód, jak i tył obudowy to idealnie gładkie powierzchnie, bez wcięć czy wystających elementów kamery. Projektując smartfony Reno, OPPO pomyślało także o odpowiedniej ochronie dla obiektywów aparatów. Przednia kamera oraz lampa błyskowa zostały ukryte w automatycznie wysuwającym się module – tutaj inspiracją były drzwi ekskluzywnych, sportowych aut Lamborghini.

Tylne obiektywy przed zarysowaniem chroni natomiast szkło Corning® Gorilla® 5.0  oraz, użyta po raz pierwszy, ceramiczna wypustka O-dot, dzięki której leżący na „pleckach” smartfon zawsze pozostaje lekko uniesiony i chroni obiektywy przed zarysowaniami. Urządzenia OPPO stworzone są po, to by jak najlepiej towarzyszyć użytkownikowi i oddawać jego indywidualny charakter – ma maksymalnie ułatwić mu wyrażanie siebie także poprzez fotografię, utrwalając najważniejsze momenty z najdrobniejszymi szczegółami. Właśnie dlatego nowe smartfony OPPO wyposażono w zaawansowane kamery wspierane przez sztuczną inteligencję, z trybem zdjęć nocnych i dziesięciokrotnym hybrydowym zoomem.

źródło: komunikat prasowy