Aplikacja WhatsApp już dostępna dla telefonu Nokia 8110 4G!

HMD Global, producent urządzeń marki Nokia, ogłosił, że aplikacja WhatsApp jest już dostępna dla telefonu Nokia 8110.

WhatsApp na telefonach Nokia 8110 4G

Aplikację WhatsApp można już pobrać za pośrednictwem wbudowanego w telefon Nokia 8110 4G sklepu.

— Miliony ludzi pozostają w kontakcie ze swoimi bliskimi za pośrednictwem aplikacji takich jak WhatsApp. Teraz użytkownicy klasycznego telefonu w stylu retro – Nokia 8110 – mogą cieszyć się z tego niesamowicie popularnego na całym świecie komunikatora. Przesyłanie wiadomości, czatowanie czy po prostu bycie w stałym kontakcie stało się jeszcze łatwiejsze – powiedziała Katarzyna Mroczkowska, Marketing Manager w HMD Global

Przyjazny w obsłudze interfejs telefonu Nokia 8110 jest dodatkowo wyposażony w sprytne rozwiązania mechaniczne. Wystarczy rozsunąć obudowę, aby odebrać połączenia i zsunąć ją, aby w prosty sposób je zakończyć.  Do tego urządzenie cechuje świetne wykonanie i wysoka jakość materiałów znana z produktów Nokia. Nie zabrakło również możliwości szybkiej transmisji danych z wykorzystaniem technologii 4G.

Nokia 8110 działa pod kontrolą systemu KaiOS, który jest idealny dla każdego, kto chce używać klasycznego telefonu w stylu retro lub mieć dodatkowy, drugi telefon. Klasyczny wygląd i konstrukcja nie oznaczają wcale małych możliwości. Użytkownicy mają do dyspozycji sklep z aplikacjami KaiOS, które w prosty sposób pozwalają spersonalizować telefon i wzbogacić go o ulubione aplikacje jak choćby Facebook. Fabrycznie zainstalowano już przydatne aplikacje jak Google Assistant, Google Maps czy wyszukiwarkę Google Search.

Nokia 8110 dostępna jest w dwóch kolorach – czarnym oraz bananowo-żółtym. To telefon, który ma wszystko czego potrzebuje użytkownik, włącznie z najnowszą odsłoną kultowej gry „Wąż”.

Może Cie zaciekawić także:

Nokia 9 PureView, pierwszy na świecie smartfon z 5 obiektywami już dostępny w Polsce

źródło: informacja prasowa