Netfilm już z 9. numerem – a niektórzy dziwili się po co?

Wyszedł właśnie 9. numer magazynu o serialach i filmach Netfilm, w którym znajdziecie recenzje i opisy ponad 140 filmów i seriali dostępnych w ofercie serwisów: Netflix, HBO GO i Amazon Prime Video.

Okładka 9. numeru magazynu Netfilm

Magazyn Netfilm zadebiutował w marcu zeszłego roku i wiele osób dziwiło się dlaczego w dzisiejszych czasach powstaje drukowany magazyn o filmach i serialach w serwisach streamingowych. Okazuje się jednak, ze jest zapotrzebowanie na tego typu prasę, czego dowodem jest utrzymanie się pisma na rynku. W dziewiątym numerze magazynu Netfilm, który trafił do w sprzedaży we wtorek 7 maja 2019 roku znajdziecie tradycyjnie recenzje i opisy ponad 140 filmów i seriali dostępnych w ofercie najpopularniejszych serwisów stremingowych w Polsce.

Wśród majowo-czerwcowych premier redaktorzy polecają takie tytuły jak „Dobry omen”, długo oczekiwaną adaptację słynnej książki Terry’ego Pratchetta i Neila Gaimana, nową odsłonę kultowego „Paragrafu 22”, filmową wersję „Deadwood” oraz wielkie powroty – kolejne sezony takich hitów jak „Wielkie kłamstewka”, „Dark” i „Opowieść podręcznej”.

Oprócz tego, w najnowszym Netfilmie znajdziecie kilkadziesiąt recenzji i rekomendacji seriali i filmów dostępnych na dostępnych w Polsce platformach streamingowych, między innymi: „The Act”, „After Life”, „Ruchome piaski”, „Miłość, śmierć i roboty”, „The Widow”, „Hanna”, „Delhi Crime”, „8 dni”, „Nasza planeta” i wielu innych.

Redakcja wyselekcjonowała specjalnie dla Was 10 najlepszych seriali, które w najbliższych tygodniach koniecznie trzeba obejrzeć. Znajdziecie także przewodnik po zasobach platform streamingowych, który uporządkowany jest według gatunków, a w nim godne polecenia seriale dla dzieci, komedie, filmy i seriale sensacyjnych, horrory, SF (science fiction), fantasy, najlepsze dokumenty i dramaty.

Netfilm (nr 9)

Bohaterami dziewiątego numeru są Iain Glen, czyli Jorah Mormont z „Gry o tron” oraz Alexa Davalos, grająca główną rolę w „Człowieku z Wysokiego Zamku”. Dowiecie się także o Batmanie, który właśnie skończył 80 lat, o ludziach, którzy wierzą, że ziemia jest płaska a światem rządzą jaszczury, natomiast w dziale „Na własne ryzyko” o dziwnych, zabawnych i nieporadnych superbohaterach.

źródło: informacja prasowa