Poznaj zwycięzców nagród Google Play Award 2019

Wśród tegorocznych zwycięzców nagrody Google Play Award 2019 znajduje się wiele aplikacji i gier na Androida, które powinieneś wypróbować – poznaj wszystkich zwycięzców.

2019 Google Play Award Winners

W ostatnich latach Google ustanowiło tradycję wręczenia nagród Google Play Award dla najbardziej innowacyjnych gier i aplikacji mobilnych na Androida tuż przed konferencję programistów I/O.

Nominowani do Google Play Award w dziewięciu kategoriach zostali ujawnieni zaledwie kilka tygodni temu, a zaledwie kilka godzin przed oficjalnym rozpoczęciem tegorocznej konferencji I/O zwycięzcy otrzymali zasłużone trofea. Pamiętaj, że nie są to najlepsze w historii wyróżnienia skelpu Google Play, a jedynie mające na celu wyróżnienie najpopularniejszych tytułów w sekcjach sklepu Google Play takich jak aplikacje, gry, filmy, programy telewizyjne i książki elektroniczne.

Zamiast przeprowadzać kolejny, w dużej mierze bezsensowny konkurs popularności, Google docenia zalety kilku mniej znanych aplikacji i gier na Androida, takich jak Envision AI, która nie przekroczyła jeszcze 100 000 instalacji. Bezpłatna aplikacja zdobyła wyróżnienie w kategorii dostępności, umożliwiając „interakcję urządzenia w innowacyjny sposób, który służy osobom niepełnosprawnym lub specjalnym potrzebom”.

Nawiasem mówiąc, jedną z rzeczy, która jest wspaniała w liście zwycięzców Google Play Award 2019, jest to, że zawiera aż osiem tytułów, które można pobrać za darmo. Jedynym płatnym tytułem jest Tick Tock: A Tale for Two – gra logiczna, o której prawdopodobnie nigdy wcześniej nie słyszałeś.

Może Cię zainteresować także:

Zwycięzcami Google Play Awards 2018 są…

Inne darmowe aplikacje i gry na Androida, które zdecydowanie powinieneś wziąć pod uwagę to Shadowgun Legends i Marvel Strike Force, o których prawdopodobnie już słyszałeś. Nazwane odpowiednio „najpiękniejszą” i „najlepszą przełomową” grą roku, dołączyły do ​​nich Woebot, Wisdo, Neverthink, Canva i Slowly na liście najlepszych w sklepie Google Play z 2019 roku.

Oto pełna lista zwycięzców z 2019 roku, według kategorii, wraz z linkami do sklepu Google Play:

Więcej informacji na stronie: play.google.com/gpa2019.

źródło: Google The Keyword Blog – From puzzles to poster-making: 2019’s Google Play Award winners