W ten czwartek Orange zmieni zasady i zaprezentuje nową ofertę

Już w ten czwartek 9 maja 2019 roku Orange zaprezentuje swoją nową, rewolucyjną ofertę, która ma zmieniać zasady – jakie? Dowiemy się już wkrótce.

Orange Polska #chceszmasz (licznik)

Aktualizacja 10 maja 2019 r. – przeczytaj więcej na: Orange Flex dostępny przez aplikację mobilną od 10 maja!

Tylko kilka 3 dni i kilka godzin dzieli nas od chwili, w której Orange Polska zaprezentuje swoją nową ofertę. Choć trudno powiedzieć, czego będzie dotyczyła, można domyślać się, że będzie zmieniała zasady w jaki klienci pomarańczowego operatora będą mogli z niej korzystać.

Na specjalnie przygotowanej stronie internetowej chceszmasz.pl obecnie widnieje licznik odmierzający czas do premiery nowej oferty. Gdy na zegarze wybije 00:00 operator pokaże nam swoją „rewolucyjną ofertę”.

Prawdopodobnie oferta będzie bardziej elastyczna i będzie pozwalała klientom na dowolny wybór usług w dowolnym momencie – tak sugerowałby hashtag #chceszmasz, którym zapowiadana jest nowa oferta. Czy oznaczałoby  to, że Orange jako pierwszy zerwie z długoterminowymi umowami przyciągając abonentów do elastycznej oferty Orange Love?

Możemy jedynie domyślać się, że nowa propozycja będzie dotyczyła pakietów, które klienci będą mogli elastycznie dobierać i zmieniać w dowolnym momencie trwania umowy. Jak bardzo będzie to rewolucyjne rozwiązanie? Przekonamy się już a kilka dni.

Mam tylko nadzieję, że nie jest to podgrzewanie atmosfery jak w przypadku 5G Ready od Playa i Orange zaproponuje rzeczywiście REWOLUCYJNĄ ofertę! Czekamy i jak tylko znane będa szczegóły czym prędzej o tym napiszę.

Atmosferę podgrzewa na Twitterze także rzecznik operatora Wojtek Jabczyński.

Może Cię zainteresować także:

Orange Światłowód 1 Gb/s dostępny już w całej Polsce

źródło: Orange Polska