Magiczna fuzja zdjęć dzięki appce Fuzion

Nowatorski sposób na rozszerzenie możliwości aparatu TrueDepth w iPhonie znajdziesz w edytorze zdjęć o nazwie Fuzion.

Efekty wykonane za pomocą aplikacji mobilnej Fuzion

Edytor zdjęć mobilnych w aplikacji Fuzion pozwala tworzyć – stanowiące połączenie dwóch obrazów – fotografie o podwójnej ekspozycji. Aplikacja wykorzystuje tryb portretowy aparatu TrueDepth w iPhonie, aby zidentyfikować obiekt na pierwszym planie, a następnie pozwala go scalić z efektownymi tłami i zastosować stylowe efekty.

Podczas scalania masz pełną dowolność – możesz wybrać fotografię z aplikacji Zdjęcia, zrobić nową lub wybraćcoś z doskonałego jakościowo katalogu fotografii w aplikacji mobilnej Fuzion. Czemu by nie wpleść swojej sylwetki w pejzaż z zorzą polarną albo mostem Golden Gate?

Kiedy już zdecydujesz się na tło, spróbuj poeksperymentować chwilę z dostępnymi w aplikacji narzędziami do edycji. Kolor dalszego planu zmienisz, stukając w opcję „Fill” („Wypełnienie”). Pozycja „Face” („Twarz”) umożliwia regulację przezroczystości portretu, a „Overlay” („Nakładka”) pozwala dodać efekty zamglenia lub prześwietlenia.

Przeczytaj także: Zrób własną wystawę zdjęć w appce „EyeEm – Photography”

Zrzuty ekranu z aplikacji mobilnej Fuzion

Fuzion można pobrać bezpłatnie na iPhone’a 8 Plus, X, XS lub XR. Po uiszczeniu jednorazowej opłaty możesz odblokować inne fantastyczne funkcje i rozszerzony katalog z tłami.

Pobierz aplikację w sklepie App Store

Może Cię zainteresować:

Dzięki „Enlight Pixalop”, Twoje fotografie będą jak żywe

źródło: App Store Polska