AirPodsy mają nową funkcję: „żołądkoodporność”…

Nie próbuj tego w domu: Tajwańczyk połknął jedną słuchawkę AirPodsów, która działała w żołądku i po tym jak wydostała się z z układu pokarmowego mężczyzny.

Słuchawka AirPods w żołądku (schemat)

Apple bardzo często w niekonwencjonalny sposób ma darmową reklamę dzięki niezwykłym informacjom o tym co ludzie zrobili ze sprzętem giganta lub o przypadkach związanych z ratowaniem życia dzięki funkcjom Apple Watcha czy iPhone’a. jednak najnowsza historia, której bohaterem jest jedna bezprzewodowa słuchawka AirPodsów jest równie imponująca i „niesmaczna” zarazem :)

Według brytyjskiego Daily Mail, Tajwańczyk Ben Hsu odkrył nieznaną wcześniej właściwość słuchawek bezprzewodowych AirPods. Mężczyzna twierdzi, że zasnął ze słuchawkami w uszach, a kiedy się obudził znalazł tylko jedną słuchawkę, podczas gdy druga całkowicie zniknęła…

Zwykle w takiej sytuacji użytkownicy sprzętu Apple’a korzystają z funkcji lokalizacji, aby odnaleźć zgubę. Ale Hsu początkowo był zdezorientowany sygnałem dźwiękowym zaginionego AirPoda, który zdawał się podążać za nim dookoła jego pokoju, zanim zdał sobie sprawę z tego, co się stało.

Przeczytaj również: Apple wydało nowe słuchawki AirPods 2. generacji i bezprzewodowe etui!

Nie mam zamiaru publikować tutaj zdjęcia wydalonego AirPoda (tak Hsu opublikował takie zdjęcie…), ale oto jedno ze zdjęć rentgenowskich zrobionych, gdy słuchawka była jeszcze w żołądku ofiary:

Zdjęcie rentgenowskie ze słuchawka AirPod w żołądku
Zdjęcie rentgenowskie ze słuchawka AirPod w żołądku

Szybka wizyta w pobliskim szpitalu potwierdziła najgorsze przypuszczenia Hsu, ale jednocześnie mężczyzna otrzymał zapewnienie, że jego zdrowiu nic nie zagraża…, i musi poczekać aż AirPod naturalnie wydostanie się z jego układu pokarmowego. Nie wdając się w szczegóły, powiedzmy, że środek przeczyszczający zadziałał i, wierzcie lub nie, Ben Hsu po raz kolejny jest szczęśliwym posiadaczem dwóch doskonale działających i prawdopodobnie „magicznych” AirPodsów.

Z relacji Bena wynika, że wydalona słuchawka nawet rzekomo zachowała 41 proc. mocy podczas gdy wędrowała przez jelita… Jedno jest pewne, etui na słuchawki służy między innymi do tego, aby je w nich przechowywać – nie używaj do tego swojego żołądka.

Może Cie zainteresować także:

AirPodsy stanowiły 60% sprzedaży słuchawek bezprzewodowych w 4 kw. ub.r.

źródło: Daily Mail via phoneArena