Buty sportowe RS-X Tech od Motoroli i Pumy

Firmy Puma i Motorola opracowują model buta sportowego RS-X Tech, czerpiąc inspirację z technologii w stylu retro.

Buty RS-X Tech (Puma, Motorola)

Jedna z najpopularniejszych marek sportowych na świecie PUMA i telekomunikacyjna firma Motorola opracowały ekskluzywny model buta RS-X łączącego nowe spojrzenie na technologię ze sportowym stylem.

Motorola już od 90 lat jest pionierem innowacyjności: od wiadomości przesyłanych z Księżyca po pierwszy telefon komórkowy czy pierwszy smartfon z możliwością rozbudowy o łączność 5G — moto z3 z modułem 5G moto mod. Obie marki wnoszą nowe spojrzenie na kulturę — jedna za pośrednictwem sportu i stylu, a druga w dziedzinie technologii i innowacji. Ich współpraca zaowocowała nostalgiczną kolekcją zainspirowaną wzornictwem telefonów komórkowych Motoroli.

Cieszymy się ze współpracy z marką, której tak jak nam zależy na rozwoju innowacyjności i kultury — powiedział Adam Petrick, dyrektor globalny ds. marki i marketingu, PUMA. Wraz z Motorolą wprowadzamy na rynek buty wnoszące nową jakość, które stanowią współczesne wcielenie stylu RS z lat 80. z detalami nawiązującymi do techniki.

Innowacyjna od 90 lat Motorola stworzyła modele najbardziej lubianych telefonów komórkowych, które wprowadziły przełom w modzie i kulturze popularnej — powiedziała Renata Altenfelder, lider ds. globalnego marketingu marki Motoroli. Współpraca z marką PUMA świadczy o tym, jak styl i technika nieustannie inspirują się nawzajem.

PUMA przedstawia buty RS-X

Kontynuując tradycje świeżego podejścia do słynnych fasonów, PUMA wprowadza do oferty but RS-X Tech. Najnowszy model w rodzinie RS-X przeszedł ekstremalne zmiany technologiczne, wykraczające poza sferę obuwia sportowego.

RS-X ma elegancką cholewkę z siatki i tkaniny oraz podeszwę środkową z oryginalną technologią RS. Wygląd dopełniają eleganckie skórzane paski, materiałowy napiętek z wytłaczanym wzorem oraz profilowana wkładka z oznaczeniem markowym RS PUMA. But ten zadebiutuje w czarno-szaro-białej kolorystyce PUMA Black — Vapourous Gray – PUMA White.

Buty RS-X Tech (Puma, Motorola)

Kolekcja PUMA x MOTOROLA w stylu retro

RS-X Tech Motorola to kolekcja zainspirowana wzornictwem telefonów komórkowych, w której wyróżniono charakterystyczne cechy telefonów komórkowych z ubiegłych dziesięcioleci. Buty z tej kolekcji mają na podeszwie bieżnik przypominający klawiaturę telefonu komórkowego oraz etykietę „hellomoto” z boku i subtelne logo „batwing” MOTO na pięcie. Buty przeznaczone dla nowego pokolenia użytkowników będą dostępne w futurystycznej, srebrno-niebieskiej kolorystyce PUMA Silver — Sodalite Blue. Motyw ten przewija się w całej sezonowej kolekcji, obejmującej koszulki, bluzy i szorty. Produkty te są utrzymane w kolorystyce Motoroli z lat 80., a zdobi je ekscentryczna grafika nawiązująca do różnych przełomowych etapów w historii telekomunikacji: od pagerów przez komórki-cegły po telefony z klawiaturą QWERTY.

Buty RS-X TECH Motorola i RS-X Tech z ekstremalnymi detalami i elegancką, futurystyczną paletą kolorów będą dostępne na całym świecie w PUMA.com, salonach PUMA oraz czołowych sieciach handlowych od 4 maja.

Może Cię zainteresować także:

Buty Nike Adapt BB z zaawansowanym oprogramowqniem i aplikacją

źródło: informacja prasowa