Konferencja A.I. – Kiedy sztuczna inteligencja zastąpi człowieka?

Weź udział w kolejnej konferencji z cyklu XPertsPM! „A.I. – Kiedy sztuczna inteligencja zastąpi człowieka?”, która odbędzie się już 24 kwietnia w Krakowie.

XpertsPM - Kiedy sztuczna inteligencja zastąpi człowieka?

Specjaliści przekonują, że sztuczna inteligencja już teraz potrafi więcej, niż nam się wydaje. Czy dożyjemy czasów, w których w pracy zastąpi człowieka? Już 24 kwietnia, jak zawsze o 18, w TAURON Arena Kraków, odbędzie się kolejna konferencja z cyklu XpertsPM! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Podczas kwietniowej edycji XpertsPM zaproszeni eksperci, rozwijający temat A.I. w nauce i biznesie, dyskutować będą o perspektywach rozwoju i możliwościach wykorzystania machine learning oraz sztucznej inteligencji. Jeśli interesujesz się nowymi technologiami i chcesz wziąć udział w dyskusji o rozwiązaniach przyszłości – zarejestruj się na stronie projektu.

Przeczytaj także: Rekordowa liczba uczestników XPerts.PM w Krakowie [relacja]

Xperts.PM to cykliczne konferencje, podczas których eksperci z wieloletnim doświadczeniem dzielą się z uczestnikami praktyczną wiedzą. Stała agenda wydarzeń i dynamiczna formuła gwarantuje skupienie na  temacie i efektywne zdobycie wiedzy.

źródło: informacja organizatora