Coachella na żywo na kanale YouTube już od 12 kwietnia 2019 r.

Transmisję z festiwalu Coachella 2019 obejrzysz na żywo na oficjalnym kanale YouTube oraz na Times Square! Sprawdź, jak i gdzie oglądać.

Coachella Live 2019

Każdego roku partnerzy YouTube’a współpracują z festiwalem Coachella, aby transmitować serię koncertów z pustyni w internecie. Dziewiąta edycja Coachella 2019 transmitowana będzie na żywo na YouTubie i na Times Square.

Coachella 2019 obejmuje dwa weekendy, pierwszy od 12 do 14 kwietnia 2019 r. – będą dostępne trzy transmisje na żywo w Weekend 1. Rozpocznie się o 16:00 PT w piątek i będzie trwać przez cały weekend. Aby upewnić się, że nie przegapisz koncertu swojego ulubionego artysty lub zespołu można stworzyć spersonalizowane harmonogramy oglądania, a kanały na żywo będą automatycznie zmieniane na artystów wybranych przez fanów.

Od 19 do 21 kwietnia br. odbędzie się kolejna część festiwalu obejmująca bisy i występy na żywo, komentarze artystów, mini-dokumenty, wywiady i inne.

Przeczytaj także: Hologram Amy Winehouse będzie koncertował z zespołem na żywo!

Google w tym roku promuje swoją najnowszą usługę przesyłania strumieniowego. YouTube Music jest reklamowana jako „najbardziej kompletne doświadczenie muzyczne Coachella”. W aplikacjach mobilnych na Androida i iOS-a również będzie transmisja na żywo. Ponadto użytkownicy będą mogli korzystać z trybu audio tylko w trakcie przeglądania kanałów.

YouTube planuje także transmisję na żywo z występu Coachelli BLACKPINKA na Times Square w Nowym Jorku. Streaming dostępny na YouTubie pod adresem: yt.be/coachella.

Aplikacja mobilna Coachella 2019 Official (screen)
Aplikacja mobilna Coachella 2019 Official (screen)

Pobierz aplikację mobilną Coachella 2019 Official na swoje urządzenie:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play