LG G8 ThinQ zachwycił ekspertów niezależnej organizacji VCX

Pierwsze miejsce i aż 77 punktów na 100 możliwych otrzymał LG G8 ThinQ w najnowszym ranking niezależnej organizacji VCX.

LG G8 ThinQ zachwycił ekspertów niezależnej organizacji VCX

Organizacja VCX zrzesza ponad dwudziestu czołowych producentów smartfonów, którzy wspólnie wypracowali przejrzyste procedury testowe.

LG G8 ThinQ zajął pierwsze miejsce wśród najnowszych smartfonów z wynikiem 77 na 100 możliwych punktów. Aparat w nowym flagowcu LG udowodnił tym samym, że jest w stanie wykonać zdjęcie o doskonałej jakości i to nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Oprócz jakości obrazu, specjaliści z VCX przetestowali działanie automatycznej regulacji ostrości, szybkość wykonywania zdjęcia, stabilizację, odwzorowanie kolorów, stopień zaszumienia obrazu.

Przeczytaj także: Smartfony od LG na 2019 rok: składany LG V50 ThinQ 5G i LG G8 ThinQ

Innowacyjna Z Camera

LG G8 ThinQ wyposażony jest w zestaw aparatów, które są maksymalnie użyteczne w każdej sytuacji. Ponadto, w przednim aparacie znajduje się Z Camera przeznaczona do precyzyjnej oceny stopnia rozmycia tła do 256 poziomów. Dzięki temu możliwe jest osiągnięcie głębi obrazu, niedostępnej dla klasycznych aparatów. Przedni aparat wyposażony został w matrycę o wielkości 1,22 μm, pozwalając na wykonanie zdjęć o znakomitej jakości i szczegółowości.

Pełna kontrola punktu ostrości

Funkcją, którą docenią wszyscy twórcy video jest Video Depth Control. Dzięki niej podczas nagrywania precyzyjnie dostosowywany jest punkt ostrości. Przyda się to szczególnie na przykład podczas nagrywania biegnącego psa lub zabaw dziecka. Warto przy tym zaznaczyć, że obiektywy aparatów w LG G8 ThinQ zostały elegancko zrównane z obudową.

Ocena VCX odzwierciedla intensywną koncentrację i wysiłek, jaki wkładamy w zapewnienie konsumentom narzędzi do robienia zdjęć i nagrywania filmów na profesjonalnym poziomie. Liczby i wyniki nie są jednak tak ważne jak to, co mówią użytkownicy. Jesteśmy pewni, że klienci będą zadowoleni z wyjątkowej konstrukcji i wysokiej wydajności aparatu LG G8 ThinQ. – Morris Lee, starszy wiceprezes i lider LG Electronics Mobile Communications Company.

LG G8 ThinQ zachwycił ekspertów niezależnej organizacji VCX

VCX jest globalną organizacją non-profit, która ocenia jakość aparatów w smartfonach. Zrzesza ponad dwudziestu globalnych producentów smartfonów i sensorów obrazu. VCX słynie z przejrzystych i uczciwych ocen opartych na standardach testowania uzgodnionych przez firmy członkowskie. Więcej informacji na temat VCX można znaleźć na stronie http://www.vcx-forum.org.

źródło: informacja prasowa