Polscy użytkownicy polubili aplikację „Findbuddy”

Blisko dziesięć tysięcy pobrań Findbuddy – polska aplikacja społecznościowa stopniowo podbija serca użytkowników!

Aplikacja mobilna „Findbuddy”

Największe zainteresowanie aplikacja wzbudziła wśród użytkowników w wieku 25-35 lat, głównie w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach  i Poznaniu. Jako że, misją twórców aplikacji, jest ułatwienie ludziom realizacji ich planów, marzeń i pasji, tematyka spotkań jest bardzo różna, ale najwięcej wydarzeń pojawia się w kategoriach: kawa, piwo/drink, spacer, siłownia, bieganie.

Podstawą do spotkania i połączenia osób chcących realizować wspólnie daną aktywność jest dołączenie do istniejącego lub założenie nowego wydarzenia do którego dołączą inni. Wydarzenia mogą być grupowe lub dwuosobowe i założyciel decyduje kogo dopuści do pełnej treści wydarzenia oraz ile osób potrzeba do realizacji planu. To może być np. jogging, wyjście do kina, na koncert ,gra w golfa, w piłkę nożną, w tenisa, wspinaczka ściankowa itp.

Z założenia Findbuddy nie jest aplikacją randkową tylko miejscem poznania kumpla, przyjaciela czy znajomego, z którym połączy nas wspólna pasja lub jakiś cel. Aplikacja jest do pobrania w każdym miejscu na świecie przez Google Play w dwóch wersjach językowych : angielskiej i polskiej a pobranie jest bezpłatne.

Przeczytaj także: Randkowy „Facebook Dating” będzie funkcją, a nie osobną aplikacją

Używaj aplikacji „Findbuddy” do:

  • Sprawdzania na mapie co się dzieje w Twojej okolicy – odkrywaj ciekawe miejsca i intrygujące wydarzenia z interesującymi ludźmi. Używaj filtra aktywności, żeby dopasować wydarzenia i miejsca do Twoich zainteresowań.
  • Stworzenia własnej listy ulubionych aktywności -wybierz aktywność, którą chcesz robić, dodaj czas i miejsce oraz otwórz się na nowe znajomości.
  • Przeglądania wydarzeń założonych przez innych użytkowników aplikacji lub tworzenia własnych – wybierz to co chciałbyś robić z innymi użytkownikami. Twoje zainteresowania i pasje są dla nas ważne, dzięki nim możesz zakładać wydarzenia i poznawać nowych ludzi, którzy podzielą Twoje hobby i zainteresowania.
  • Odkrywania zupełnie nowych i pasjonujących miejsc, w których możesz robić to co lubisz – w proponowanych przez nas miejscach zawsze dzieje się coś ciekawego.
  • Przeglądania profili interesujących osób z Twojego otoczenia- zanim się spotkacie, możesz dowiedzieć się dużo o tej osobie, patrząc na jej profil w aplikacji.
  • Nawiązywania kontaktu z osobą którą chcesz poznać – rozmowa na chacie pomoże lepiej poznać nowych znajomych, a także ustalić szczegóły Waszych wspólnych aktywności.

Screen z aplikacji mobilnej Findbuddy

Jeśli nie lubisz w pojedynkę spędzać czasu a chcesz to zrobić z kimś kto dzieli twoją pasję, skorzystaj z aplikacji Findbuddy.

Appka dostępna jest za darmo na Androida w sklepie Google Play:

Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: informacja prasowa