Gdzie oglądać konferencję Apple Special Event 2019 na żywo?

Wiosenna konferencja firmy Apple odbędzie się już w poniedziałek 25 marca 2019 r. – sprawdź, gdzie i jak oglądać to wydarzenie online na komputerze smartfonie lub telewizorze.

Apple Special Event 2019 transmisja na żywo (25.03.2019 o godz. 18:00)

Zgodnie z zapowiedziami, za niecałe 24 godziny, w poniedziałek 25 marca 2019 roku o godzinie 18:00 czasu polskiego rozpocznie się transmisja online konferencji Apple Special Event. Jak zwykle Apple nie zdradziło szczegółów tego wydarzenia, ale tytuł „It’s show time” może sugerować, że tym razem gigant z Cupertino skupi się na usługach streamingowych oraz subskrypcjach dla usług Apple Game Center oraz Apple News.

Konferencja odbędzie się w Steve Jobs Theater w kampusie firmy Apple w Cupertino. Internauci z całego świata będą mogli śledzić to wydarzenie na żywo na swoich komputerach, smartfonach, tabletach lub telewizorach.

Przeczytaj także: Apple wydało 10,5-calowego iPada Air i odświeżonego iPada mini 5. generacji oraz Apple wydało nowe słuchawki AirPods 2. generacji i bezprzewodowe etui!

Jak i gdzie oglądać na żywo transmisję Apple Special Event z 25 marca 2019 r.?

Obecnie z transmisją nie powinni mieć kłopotu użytkownicy dowolnych platform i nowych przeglądarek internetowych.

Oficjalna transmisja dostępna będzie za pośrednictwem strony: apple.com/apple-events/livestream.

Zrzut ekranu z oficjalnej strony Apple'a
Zrzut ekranu z oficjalnej strony Apple’a

Transmisja na żywo będzie dostępna w internecie na następujących urządzeniach:

  • iPhone, iPad lub iPod touch za pomocą przeglądarki Safari (iOS 10 lub nowszy),
  • komputer Mac za pomocą przeglądarki Safari na macOS Sierra 10.12 lub nowszym,
  • komputer PC z systemem Windows 10 i przeglądarką Microsoft Edge.
  • można także przesyłać strumieniowo na Apple TV przez AirPlay wymaga Apple TV (drugiej generacji lub nowszej) z najnowszym oprogramowaniem Apple TV lub tvOS.
  • Inne platformy (Linux, Android) mogą również mieć dostęp streamingu online przy użyciu najnowszych wersji przeglądarek Chrome lub Firefox (wymagane MSE, H.264 i AAC).

Co Apple pokaże podczas konferencji? Przekonamy się już niebawem! Miłego oglądania! Zaraz po konferencji zdam Wam relację i napisze o nowościach zaprezentowanych przez Apple’a.