Ruszyła loteria BLIKOMANIA z HAJ-SI-WEM do wygrania!

Osoby płacące BLIKIEM mogą wziąć udział w nowej edycji loterii BLIKOMANIA – pula nagród to aż 1 mln zł – MC Silk Mistrzem HAJ-SI-WO.

BLIKOMANIA HAJ-SI-WO DO WYGRANIA

W poniedziałek 18 marca 2019 ruszyła kolejna edycja loterii BLIKOMANIA, w której mogą wziąć udział klienci banków oferujących płatności BLIKIEM. Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej loterii, potwierdzić rejestrację i płacić BLIKIEM w sklepach, internecie, przelewając na telefon lub za pomocą kodów wpłacać/wypłacać pieniądze.

Zgłoszenia do loterii mogą być przesyłane od 18 marca do 21 sierpnia 2019 r.

W loterii uwzględniane są transakcje BLIK wykonane jako zapłata za towary lub usługi nabywane z wykorzystaniem serwisów i platform umożliwiających realizację płatności z wykorzystaniem sieci Internet, zapłata w sklepach stacjonarnych oraz punktach sprzedaży automatycznej, wpłaty gotówkowe w urządzeniach akceptujących, wypłaty gotówkowe oraz natychmiastowe przelewy BLIK bezpośrednio na numer telefonu innego użytkownika BLIKA.

Zobacz także: BLIK pobił kolejne rekordy w 2018 roku – zobacz wyniki roczne

Jak wziąć udział w loterii BLIKOMANIA?

  1. Zarejestruj się wypełniając formularz na stronie loterii: blikomania.pl.
  2. Potwierdź rejestrację, klikając w link aktywacyjny.
  3. Używaj BLIKA do: płatności w internecie, przelewów na numer telefonu, wpłat i wypłat gotówki, płatności kodem BLIK w sklepach.

Jeśli wygrasz, dostaniesz powiadomienie na adres e-mail.

Zasady udziału w loterii BLIKOMANIA

Co można wygrać w BLIKOMANII?

Organizator przewiduje rozlosowanie w loterii następujących nagród:

  • 1 nagroda główna o wartości 100 000 zł wraz z kwotą 11 111 zł przeznaczoną na zapłatę podatku należnego od wylosowanej nagrody,
  • 157 nagród pieniężnych „dziennych o wartości 1 000 zł” każda, losowanych po jednej nagrodzie przypisanej do każdego losowania;
  • 7379 nagród pieniężnych „dziennych o wartości 100 zł” każda, losowanych po 47 nagród przypisanych do każdego losowania.

Nagrody w loterii BLIKOMANIA 2019

Całkowita wartość puli wszystkich nagród wynosi 1 000 000 zł.

Twarzą tegorocznej edycji BLIKOMANII jest MC Silk, poniżej spot reklamowy:

BLIKOMANIA – Przelew na numer – HAJ-SI-WO do wygrania

Szczegóły loterii, regulamin oraz formularz rejestracyjny znajdziesz na stronie blikomania.pl. Organizatorem Loterii jest Polski Standard Płatności Sp z o.o.

źródło: informacje organizatora