Nowy serial interaktywny Netfliksa pt. „You vs. Wild”

W kolejny interaktywnej produkcji serwisu Netflix zatytułowanym „You vs. Wild” widzowie będą decydować o poczynaniach Beara Gryllsa – zobacz zwiastun.

„You vs. Wild” Netflix Interactive (Bear Grylls)

Po sukcesie odcinka specjalnego Czarnego lustra pt. Black Mirror: Bandersnatch, gigant streamingu stawia na Beara Gryllsa w nowym programie interaktywnym pt. You vs. Wild.

Netflix zapowiedział swoje kolejne duże interaktywne przedsięwzięcie , w którym widzowie będą mogli zdecydować o tym jak potoczy się ich przygoda. Serial „You vs. Wild” (Netflix Interactive), w którym wystąpił Bear Grylls, osobowość telewizyjnego survivalu, znany głównie z serii Discovery Channel pt. „Man vs. Wild”.

Ośmioodcinkowy serial został zapowiedziany podczas konferencji prasowej Netfliksa w Los Angeles i pozwoli widzom śledzić wraz z Gryllsem przygody z różnych zakątków świata, próbując przetrwać w dziczy. Widzowie będą mogli wpłynąć na decyzje Gryllsa w każdym odcinku i zobaczyć, co się dalej stanie (przypuszczalnie w bezpieczny sposób, który nie skazuje Grylls na długi pobyt wśród dzikich zwierząt).Zapytany żartobliwie, czy widzowie mogą dokonać wyborów, które zabiją Beara Gryllsa, wiceprezes Netflix Original Series Cindy Holland zaśmiała się i powiedziała, że nie spodziewa się, aby You vs. Wild był tak mroczny jak poprzedni interaktywny projekt Black Mirror: Bandersnatch.

You vs. Wild będzie już drugi, poważnym interaktywnym projektem firmy Netflix.  Wcześniej pojawiały się interaktywne seriale animowanymi, takie Puss in Book: Trapped in an Epic Tale oraz Minecraft, ale projekty z prawdziwymi aktorami są znacznie poważniejszymi przedsięwzięciami, drższymi  i bardziej zaawansowanymi.

Obejrzyj zwiastun serialu „You vs. Wild”:

Biorąc pod uwagę, że wiceprezes ds. produktów Netflixa Todd Yellin skomentował w zeszłym tygodniu, że firma „podwaja” interaktywne opowiadania, istnieją szanse na to, że You vs. Wild będzie początkiem interaktywnych ambicji firmy.

Pierwszy sezon serialu będzie dostępny w serwisie Netflix od 10 kwietnia 2019 r.:

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

Poniżej interaktywna zapowiedź serialu, w której można wybrać odpowiedzi:

Odpowiedź po wybraniu Accept:

Odpowiedź po wybraniu Decline:

źródło: Netflix

Obserwuj

Łukasz Majchrzyk

redaktor mobiRANK.pl
Od 2005 roku zajmuję się komunikacją internetową i e-marketingiem, jestem pasjonatem urządzeń mobilnych oraz nowych technologii – i nie waham się ich używać.
Łukasz Majchrzyk
Obserwuj