Zdobądź eKartę Empiku o wartości 50 zł przy zakupie internetu

Skorzystaj z promocji, w której możesz zdobyć eKartę Empiku o wartości 50 zł, zamawiając usługę internetu lub internetu z telewizją u wybranych operatorów.

eKarta o wartości 50 zł do Empiku (PanWybierak.pl)

Serwis PanWybierak.pl uruchomił bardzo atrakcyjną promocję „E-karta Empik” dla tych, którzy za pośrednictwem tego serwisu zamówią i podpiszą umowę o internet lub internet z telewizją w sieciach kablowych: UPC, Vectra, Multimedia, Netia lub Orange Światłowód.

Promocja jest ograniczona czasowo oraz trwa do wyczerpania puli nagród, warto więc spojrzeć w regulamin i skorzystać z niej już dzisiaj!

W trakcie obowiązywania promocji każda osoba, która dokona zamówienia, a następnie zakupu dowolnego pakietu usług telewizji z internetem lub samego internetu świadczonych przez UPC, Vectra, Netia, Multimedia, Orange Światłowód za pośrednictwem poniższego widgetu kierującego do serwisu PanWybierak.pl. Należy dokonać skutecznego zawarcia umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych na wybrany pakiet telewizji z internetem lub samego Internetu, z wybranym przez siebie dostawcą (UPC, Vectra, Netia, Multimedia, Orange Światłowód) za pośrednictwem narzędzi technicznych udostępnionych przez organizatora na portalu.

Po spełnieniu warunków promocji (określonych w regulaminie) uczestnicy otrzymają eKartę Prezentową do sklepu Empik.com o równowartości 50 zł.

Zamów internet lub internet + TV i zgarnij eKartę Empiku o wartości 50 zł!

Skorzystaj z poniższego widgetu, aby wyświetlić dostępne oferty w Twoim miejscu zamieszkania! Pamiętaj o tym, że w promocji biorą udział tylko zakup ofert u operatorów: UPC, Vectra, Netia, Multimedia oraz Orange Światłowód:

Organizatorem promocji „E-karta Empik” jest panwybierak.pl Sp. z o. o. i obowiązuje jedynie na terytorium Polski.

Sprawdź także nasz najnowszy ranking ofert internetu stacjonarnego dla domu.

Jak skorzystać z eKarty Empiku?

eKarta stanowi bon towarowy w formie niematerialnej (kodu alfanumerycznego), uprawniający do nabycia towaru lub usług w sklepie internetowym empik.com do maksymalnej kwoty odpowiadającej wartości nominalnej bonu.

eKarta w momencie pierwszej płatności jest przypisywana do konta użytkownika w postaci środków zgromadzonych na „Twoich środkach” w ramach sklepu internetowego empik.com o wartości odpowiadającej eKarcie. Działanie eKarty, jak również korzystanie z niej i dokonywanie zakupów i rozliczeń z jej użyciem podlega w całości regulaminowi sklepu internetowego empik.com prowadzonego przez Empik SA.

Organizator zobowiązany jest do przekazania eKarty w terminie 14 dni od dnia spełnienia przez uczestnika promocji warunków określonych regulaminie promocji.

źródło: informacja organizatora