W Play doładujesz konto za pomocą Google Pay i Apple Pay

W aplikacji mobilnej Play24 fioletowego operatora komórkowego pojawiły się nowe metody płatności mobilnych za doładowanie konta.

Apple Pay i GPay w aplikacji Play24

W aplikacji mobilnej Play24 na Androida i iOS-a pojawiły się odpowiednio nowe formy płatności za doładowanie konta na kartę: Google Pay oraz Apple Pay.

Od teraz, oprócz standardowych metod płatności takich jak przelew, czy Blik, pojawiły się dwie wygodne i szybkie metody płatności mobilne od Google’a i Apple’a. Doładowanie nową metoda płatności można wykonać bezpośrednio z poziomu aplikacji, wybierając opcję Doładuj konto.

Następnie należy wpisać numer telefonu, na którym chcemy doładować konto oraz kwotę doładowania. Kolejnym krokiem jest wybranie metody płatności. I tak na urządzeniach z Androidem można wybrać GPay a na iPhonie (iOS) Apple Pay.

Konto jest automatycznie doładowane po potwierdzeniu płatności za pomocą kodu, TouchID lub Face ID na iOS-ie albo kodem PIN, wzorem lub odciskiem palca na smartfonach z systemem Android.

Doładowania Google Pay i Apple Pay w Play24
Doładowania Apple Pay i Google Pay w Play24

Wprowadzenie nowych metod płatności w aplikacji służącej do doładowania telefonu na kartę, może przyczynić się do jeszcze większej popularyzacji Apple PAy i Google Pay wśród użytkowników w Polsce. Zobacz także ranking banków, w których możesz korzystać z różnych metod płatności mobilnych.

Aplikację Play 24 pobierzesz za darmo ze sklepu App Store i Google Play:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

Może Cię także zainteresować:

Liczba użytkowników mobilnych metod płatności 2015-2017