Roczna subskrypcja Playstation Plus za 180 zł do 26 marca!

Sony uruchomiło wiosenną promocję w ramach której można kupić12-miesięczną subskrypcję członkostwa w Playstation Plus 25% taniej.

12 mies. Playstation Plus 25% taniej

Właściciele konsol PS4 doskonale wiedza, że subskrypcja Playstation Plus jest niezbędna do korzystania z rozgrywek sieciowych oraz dodatkowych korzyści związanych ze zniżkami czy darmowymi tytułami każdego miesiąca.

Najbardziej opłacalną opcją jest 12-miesięczna subskrypcja, której regularna cena wynosi 240 zł. Teraz w ramach wiosennej promocji, od 15 do 26 marca 2019 r. można zaoszczędzić aż 25% tej kwoty (60 zł) i kupić roczną subskrypcję Playstation Plus za 180 zł.

Jeśli Twoja subskrypcja jeszcze się nie zakończyła, to pamiętaj, że nie możesz skorzystać z tej promocji. Z tej promocji mogą skorzystać użytkownicy, którzy nie posiadają aktywnego członkostwa PlayStation® Plus w momencie zakupu produktu. Niemniej w sklepach internetowych Empik, Euro RTV AGD, x-kom i Mediamarkt można kupić cyfrowy kod aktywacyjny SONY PlayStation Plus 12 miesięcy także w obniżonej cenie 180 zł i wykorzystać, nawet jeśli masz jeszcze aktywne członkostwo! Oferty w tych sklepach również będą dostępne do 26 marca br.

Przeczytaj także: „PS4 Remote Play” pozwala grać w gry PS4 na smartfonie

Zaoszczędź 25% na 12-miesięcznej subskrypcji PlayStation® Plus

Ta promocja zaczyna się 15 marca 2019 r. o godzinie 11:00, a kończy 26 marca 2019 r. o godzinie 11:00 czasu polskiego. Więcej informacja znajdziesz pod tym adresem (lub bit.ly/PSPlus-24).

Subskrypcja ta jest płatną ciągłą subskrypcją – co rok z twojego portfela pobierana będzie opłata w wysokości 240,00 zł.  Ile zyskujesz z tą promocją? Wybierając 12-miesięczną subskrypcję PS Plus i płacąc za cały rok, zaoszczędzisz 39% w porównaniu z miesięczną opłatą (za 1-miesięczną subskrypcję PS Plus) oraz 40% w porównaniu z kwartalną opłatą (za 3-miesięczną subskrypcję PS Plus).

Cennik PS Plus (15-26 marca 2019)
Cennik PS Plus (15-26 marca 2019)

PlayStation®Plus to największa społeczność graczy nowej generacji, umożliwiający:

  • dostęp do trybu online dla wielu graczy na PS4™: jeśli szukasz rywali lub członków zespołu, PlayStation®Plus pozwoli Ci cieszyć się grami na PS4™ z innymi graczami online,
  • gry co miesiąc: pobierz co najmniej 24 starannie dobrane gry na PS4 w roku bez dodatkowych kosztów: możesz je zachować i grać w nie przez czas trwania Twojej subskrypcji,
  • rabaty na wyłączność: skorzystaj ze specjalnych ofert na gry i dodatki w PlayStation®Store,
  • dysk internetowy: otrzymaj 100 GB pamięci w chmurze na zapisy gier na PS4™.

Po upływie 12 miesięcy będzie co rok będzie pobierana stała opłata subskrypcyjna w wysokości 240 zł. Kwota może się zmienić o czym zostaniesz poinformowany. Możesz tez w każdej chwili zrezygnować z odnowienia subskrypcji rocznej i cieszyć korzyściami do końca terminu ważności wykupionego członkostwa.

Instrukcje anulowania subskrypcji można znaleźć tutaj.