Jak zdobyć pieniądze i rozwinąć start-up?

Już 27 marca w Tauron Arena Kraków o godzinie 18.00 odbędzie się kolejna konferencja w ramach cyklu Xperts.PM. Tym razem zostanie poruszony temat start-upów i sposób ich finansowania.

Xperts wydarzenie 27.03.2019

Najlepsze pomysły na start-up to te, które rozwiązują problemy lub odpowiadają na wyraźne potrzeby. Co zrobić, gdy mamy taki pomysł?  Już 27 marca, jak zwykle o 18.00, w TAURON Arena Kraków, odbędzie się kolejna edycja Xperts.PM! Tym razem   zaproszeni   eksperci   podzielą się swoim doświadczeniem w rozwoju startupów i pozyskiwania źródeł ich finansowania. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Jak przygotować „pitch” pomysłu? Do kogo się zgłosić, z kim rozmawiać? Jak zbudować zespół, wyznaczyć  cele i je realizować?

Na te i inne pytania odpowiedzą eksperci – przedstawiciele środowiska inwestorów,   funduszy, firm crowdfundingowych, a także twórcy i managerowie start-upów, które zaczynając w Krakowie, osiągnęły międzynarodowy sukces. Masz pomysł, ale nie wiesz jak zacząć? Masz start-up, szukasz kontaktów lub finansowania? To wydarzenie jest dla Ciebie!

Zapisy na konferencję   przyjmowane  są  na stronie wydarzenia.

Znamy ekspertów nadchodzącej edycji Xperts.PM!

Jak zdobyć pieniądze i rozwinąć start-up, to temat najbliższej edycji XpertsPM. Ekspertami spotkania będą przedstawiciele środowiska inwestorów, funduszy, firm crowdfundingowych, a także twórcy i managerowie start-upów oraz doradcy biznesowi. Wydarzenie odbędzie się 27 marca, jak zwykle o 18.00, w TAURON Arena Kraków. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Oto sylwetki ekspertów:

  • Rafał Roszak – dyrektor inwestycyjny YouNick Mint, od lat związany z projektowaniem nowoczesnych produktów i usług. Pracował m.in. w projektach sieci Wyższych Szkół Bankowych, Beyond.pl czy e24cloud – pierwszej polskiej chmury obliczeniowej. Wieloletni praktyk metod NPD (service design, design thinking, SIT).
  • Mateusz Tułecki – CEO, pomysłodawca i organizator kultowej konferencji Internet Beta, Partner w Beesfund, Co-founder w Sellizer. Socjolog zafascynowany nowymi technologiami i ich wpływem na wszystkie dziedziny. Za swoją działalność otrzymał tytuł Człowieka Roku Polskiego Internetu oraz statuetkę Lwa Podkarpacia.
  • Marcin Zaborowski – CEO Sellizer, zakochany w Internecie i nowych technologiach. Odpowiadał za tworzenie i budowę ponad 10 biznesów. Pracował dla ponad 200 marek, m.in. HTC, NB, 4F. W 2017 odpuścił wszystkie biznesy i 100% zawodowego czasu poświęca Sellizerowi – narzędziu do automatyzacji i analityki sprzedaży.
  • Sergey Butko – Co-Founder, Dyrektor marketingu CallPage. Najmłodszy uczestnik europejskiej listy Forbes 30 Under 30. Doświadczenie i wiedzę zdobywał realizując projekty marketingowe w firmie konsultingowej oraz tworząc strony internetowe.
  • Adam Weber – CEO Pomelody i Awake Creative Agency. Doświadczenie i wykształcenie muzyczne okazały się bezcenne w biznesie. Pomelody jest startupem edtechowym, który w 2018 roku został nagrodzony prestiżowym grantem dla najbardziej innowacyjnych firm z UE, ma na swoim koncie zakończone sukcesem kampanie crowdfundingowe na Kickstarterze i wspieram.to, a pierwsze finansowanie na etapie pomysłu udało się pozyskać w kilka dni. W Awake pracuje ze startupami, jak i korporacjami takimi jak Brainly, X-kom, PackHelp.
  • Piotr Proniewski – adwokat, wspólnik w Kancelarii Adwokackiej Proniewski Przybyłka. Specjalista z zakresu prawa spółek i prawa gospodarczego. Założyciel i doradca prawny Aktywatora Innowacji – akceleratora przemysłowego z misją wspierania przedsiębiorców i wynalazców, w szczególności rozwijających projekty przyjazne środowisku i mające wpływ na poprawę jakości życia człowieka.

Masz pomysł, ale nie wiesz jak zacząć? Masz start-up, szukasz kontaktów lub finansowania? To wydarzenie jest dla Ciebie!

– – –

Xperts.PM to cykliczne konferencje, podczas których eksperci z wieloletnim   doświadczeniem dzielą się z uczestnikami praktyczną wiedzą. Stała   agenda wydarzeń i dynamiczna formuła gwarantuje skupienie na   temacie i efektywne zdobycie wiedzy.