Apple Special Event 2019 odbędzie się w poniedziałek 25 marca

Wiosenna konferencja Apple Special Event odbędzie 25 marca 2019 r. i będzie transmitowana na żywo w internecie – sprawdź, gdzie i jak oglądać online?

Apple Special Event (25 marca 2019)
Apple Special Event – It’s show time

Apple ogłosiło właśnie, że wydarzenie Apple Special Event odbędzie się w poniedziałek 25 marca 2019 roku o godzinie 18 czasu poslkiego i w przeciwieństwie do zeszłorocznego marcowego wydarzenia edukacyjnego to będzie transmitowany na żywo w internecie. Wydarzenie na pewno będzie można oglądać na urządzeniach Apple’a (iPhonie, iPadzie, komputerze Mac i Apple TV)

Pierwsze tegoroczne wydarzenie specjalne Apple’a w 2019 roku odbędzie w Apple Park Steve Jobs Theatre. Wszyscy, którzy nie znajdują się na liście zaproszonych będą mogli obejrzeć transmisję wideo online na żywo w zaciszu własnego domu.

W ubiegłym roku marcowe wydarzenie Apple’a nie było transmitowane strumieniowo, co miało przełomowe znaczenie dla firmy od wielu lat. Jednak wydarzenie to było szczególnie wyjątkowe, ponieważ miało miejsce w kampusie szkolnym. Połączenie technicznych oraz prawnych powodów spowodowało, że Apple nie transmitowało konferencji na żywo, ale później opublikowano nagranie z  wydarzenia.

Gdzie i jak oglądać Apple Special Event 25 marca 2019 r.?

Tym razem możesz oglądać streaming wideo na żywo w przeglądarce Safari na iPhonie, iPadzie, iPodzie touch lub Macu wchodząc na stronę: apple.com/apple-events/livestream. Niedługo nastąpi również aktualizacja aplikacji Apple Events na Apple TV. Apple wspiera też transmisję dla komputerów z systemem Windows 10 z najnowszymi wersjami przeglądarek Chrome, Firefox i Microsoft Edge.

Apple Special Event online (marzec 2019)

Czego możemy się spodziewać po wiosennym wydarzeniu Apple’a z 25 marca?

Hasło wydarzenia „It’s show time” jest oczywistym ukłonem w stronę własnej usługi telewizyjnej Apple’a, która miałaby być konkurencją dla Netfliksa. Oczekujemy również ogłoszenia subskrypcji dla serwisów informacyjnych w Apple News, a może i innych niespodzianek.

https://twitter.com/JohnPaczkowski/status/1105187648371449856

Różne źródła wskazują, że będzie to wydarzenie skoncentrowane na usługach, więc nie spodziewajcie się nowych sprzętów. Możliwe, że Apple wyda jakiś nowy, lśniący sprzęt?

It's show time!

Kliknij na ikonę poniżej, aby dodać wydarzenie do kalendarza!

Dodaj do kalendarza 25.03.2019 (Apple Special Event)

źródło: Apple Special Event