Obejrzyj najnowszy zwiastun filmu „Dumbo” od Tima Burtona

Mały słonik Dumbo pięknie lata po cyrku w najnowszym zwiastunie filmu Disneya pt. „Dumbo” – zobacz co nas czeka już 29 marca 2019 roku w kinach!

Kadr z filmu „Dumbo” Disneya (2019)

W najnowszym zwiastunie filmu „Dumbo” widzimy wielką chwilę, jak słoniątko z dużymi uszami zajmuje podium i magicznie lata wokół cyrkowej areny. Za niecały miesiąc (29 marca 2019 r.) film trafi do kin, a już teraz możesz obejrzeć przedsmak kolejnej familijnej rozrywki dla starszych i młodszych wielbicieli filmów Disneya.

Najnowszy trailer wyemitowany był podczas przerwy reklamowej rozdania nagród Grammy w 2019 roku. Pierwsza zapowiedź z czerwca zeszłego roku była nieco mroczniejsza niż i pełna charakterystycznych elementów dla filmów Tima Burtona.

W filmie występują Colin Farrell, Danny DeVito i Michael Keaton oraz podobno nastoletnia córka Thandie Newton, Nico Parker. Nowa wersja filmu „Dumbo” została wyreżyserowana przez Tima Burtona, który stworzył nowe wersje klasycznych opowieści Disneya.

Przeczytaj także: Obejrzyj pierwszy zwiastun remake’u „Króla Lwa” od Disneya

Colin Farrell powiedział, że doświadczenie na planie było niepodobne do niczego innego, w czym miał szansę uczestniczyć! Czy obraz zauroczy także widzów? Przekonamy się już niebawem.

Obejrzyj zwiastun filmu „Dumbo”:

Dumbo będzie miał swoją światową premierę i trafi do kin już 29 marca.