Weź udział w konkursowym quizie, w Quizwanie i zdobądź szansę na nagrodę!

MAG Interactive i Europejski Bank Centralny świętują 20. urodziny euro specjalnym quizem w aplikacji mobilnej Quizwanie (QuizCash!).

Quizwanie 2019

Aby uczcić 20. rocznicę istnienia euro, szwedzki twórca i wydawca gier mobilnych MAG Interactive, we współpracy z Europejskim Bankiem Centralnym (EBC), zaprasza graczy do wzięcia udziału w konkursowym quizie, w Quizwanie #EUROat20 i zdobycie szansy na wygraną Interrail Global Pass lub iPad Pro (10.5″).

“20. rocznica istnienia euro, to kamień milowy dla Unii Europejskiej i cieszymy się, że z tej okazji współpracujemy z Europejskim Bankiem Centralnym. Zapraszamy wszystkich fanów quizów do wzięcia udziału w naszym tematycznym, konkursowym quizie oraz do wspólnego świętowania!” powiedział Daniel Hasselberg, dyrektor generalny MAG Interactive. “Rzucamy wyzwanie graczom i sprawdzamy ich wiedzę na wiele tematów związanych z gospodarką. Dla miłośników quizów będzie to nie tylko zabawa, ale również edukacja.”

Do dnia 28 marca, każdy kto jest mieszkańcem UE i posiada zainstalowaną aplikację Quizwanie na swoim urządzeniu, może wziąć udział w konkursie. Quiz jest dostępny w języku duńskim, niemieckim, angielskim, francuskim, włoskim, niderlandzkim, polskim, fińskim oraz szwedzkim. 30 zwycięzców, wylosowanych spośród tych graczy, którzy odpowiedzą prawidłowo na wszystkie pytania, otrzyma możliwość wyboru jednej z nagród, Interrail Global Pass lub iPad Pro (10.5″)!

Gracze stawią czoła pytaniom dotyczącym misji i zadań EBC, interesujących faktów na temat UE, takich jak kryteria przystąpienia do strefy euro, waluty euro, systemów płatności oraz polityki pieniężnej EBC oraz wiele innych.

Aby rozegrać konkursowy quiz #EUROat20, pobierz Quizwanie na iOS lub Androida:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: informacja prasowa